Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chris Brown skazany za pobicie Rihanny!

Amerykański piosenkarz Chris Brown za pobicie swojej dziewczyny Rihanny został prawomocnym wyrokiem sądu skazany na pięć lat nadzoru prokuratorskiego i 180 dni prac społecznych. Muzyk ma również zakaz zbliżania się do Rihanny.

We wtorek sędzia Patricia Schnegg wydała wyrok w sprawie 20-letniego Browna. Artysta nie może kontaktować się z wokalistką przez najbliższe pięć lat. Wyrok obejmuje kontakt fizyczny, telefoniczny, a także mailowy. Złamanie tych warunków może zaowocować karą więzienia.

Reklama

W ramach prac społecznych Brown prawdopodobnie będzie mył samochody i zmywał graffiti. Termin prac społecznych przez niego wykonywanych będzie uwzględniał jego zajęcia związane z karierą muzyczną.

Choć wyrok dotyczy Browna, sędzia wcześniej ostrzegała także Rihannę, że ta nie może kontaktować się z wokalistą. Rihanna nie pojawiła się na odczytaniu wyroku. Wiadomo, że prawnik wokalistki zwracał się do sądu o złagodzenie restrykcji dotyczących kontaktu artystów.

Jeśli chodzi o samego piosenkarza, to otwarcie przyznał się do winy i wyraził najszczerszą skruchę: "Jest mi bardzo przykro w związku z tym, co się stało. Wstydzę się swojego czynu. Przepraszałem już Rihannę nieskończona ilość razy za to, że nie byłem w stanie zapanować emocjami w tamtej chwili".

W wyniku incydentu, do którego doszło 7 lutego na terenie parku Hancock w Los Angeles, pochodząca z Barbadosu 21-letnia gwiazda doznała obrażeń twarzy i była zmuszona odwołać swój udział w zaplanowanej na ten dzień ceremonii rozdania nagród Grammy.

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | chris brown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje