Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cher o zmianie płci córki

Legenda muzyki pop Cher po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat decyzji swojej córki Chastity, która postanowiła zmienić płeć.

Chastity Bono, córka Cher i jej zmarłego męża Sonny'ego Bono, ujawniła, że jest lesbijką w wywiadzie dla magazynu "People" w 1995 roku, a przed kilkoma dniami poinformowała, że zamierza się poddać cyklowi operacji, które pomogą jej upodobnić się fizycznie do mężczyzny.

Reklama

Bono, która zmieniła imię na Chaz, rozpoczęła długotrwały proces zmiany płci po swoich 40. urodzinach w marcu. Jej przyjaciele i rodzina już mówią o niej per "on".

Teraz sławna matka Chaza po raz pierwszy publicznie odniosła się do tych doniesień. W oficjalnym oświadczeniu 63-letnia piosenkarka napisała:

"Chaz rozpoczyna obecnie trudną podróż, podczas której będę go w pełni wspierać. Podziwiam odwagę, jakiej wymagała decyzja o tej zmianie. Pomimo że mogę do końca tego nie pojmować, zrobię wszystko, by okazać mu moją wyrozumiałość. Jedyną rzeczą, która się nigdy nie zmieni, jest moja miłość do własnego dziecka".

Dowiedz się więcej na temat: Cher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje