Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cezary Żak tęskni za córką. Wyjechała za granicę

Ta rozłąka nie będzie należała do najłatwiejszych. Córka Cezarego (56 l.) i Katarzyny (53 l.) Żaków wyjechała do Hiszpanii, by tam studiować. Tata jest z niej dumny, ale pojawiły się też obawy.

Przed aktorem trudny czas rozłąki z ukochanym dzieckiem. Zuzanna, która studiuje medycynę, rozpoczęła właśnie roczne stypendium w Hiszpanii.  

Reklama

Cezary Żak i jego żona Katarzyna są z niej dumni, choć obawiają się, że będą za 22-letnią Zuzią bardzo tęsknić. Osobiście odprawili ją na nową uczelnię, gdzie będzie zaliczać piąty rok studiów.  

- W tym celu w dwa lata nauczyła się języka hiszpańskiego. Jestem pełen podziwu dla niej, bo świetnie sobie radzi. Czasami aż pytam: "W kogo ty się wrodziłaś?". Naprawdę mnie zaskakuje - przyznaje aktor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". 

Na szczęście w Warszawie zostaje starsza córka państwa Żaków, Aleksandra (29 l.), która ukończyła zarządzanie oraz psychologię, i pracuje w firmie produkującej filmy reklamowe.  

Cezary chciałby już zostać dziadkiem, ale nic nie wskazuje na to, żeby jego pragnienia miały się w najbliższym czasie spełnić.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje