Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cezary Żak tęskni za córką. Wyjechała za granicę

Ta rozłąka nie będzie należała do najłatwiejszych. Córka Cezarego (56 l.) i Katarzyny (53 l.) Żaków wyjechała do Hiszpanii, by tam studiować. Tata jest z niej dumny, ale pojawiły się też obawy.

Przed aktorem trudny czas rozłąki z ukochanym dzieckiem. Zuzanna, która studiuje medycynę, rozpoczęła właśnie roczne stypendium w Hiszpanii.  

Reklama

Cezary Żak i jego żona Katarzyna są z niej dumni, choć obawiają się, że będą za 22-letnią Zuzią bardzo tęsknić. Osobiście odprawili ją na nową uczelnię, gdzie będzie zaliczać piąty rok studiów.  

- W tym celu w dwa lata nauczyła się języka hiszpańskiego. Jestem pełen podziwu dla niej, bo świetnie sobie radzi. Czasami aż pytam: "W kogo ty się wrodziłaś?". Naprawdę mnie zaskakuje - przyznaje aktor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". 

Na szczęście w Warszawie zostaje starsza córka państwa Żaków, Aleksandra (29 l.), która ukończyła zarządzanie oraz psychologię, i pracuje w firmie produkującej filmy reklamowe.  

Cezary chciałby już zostać dziadkiem, ale nic nie wskazuje na to, żeby jego pragnienia miały się w najbliższym czasie spełnić.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje