Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Cezary Pazura: Szantażysta skazany!

10 grudnia w Sądzie Rejonowym Warszawa Wola zapadł wyrok w sprawie Tomasza J. Mężczyzna został uznany winnym szantażowania Cezarego Pazury (51 l.) i kierowania wobec niego gróźb karalnych.

Aktor przez dwa lata pozwalał, by J. wyłudzał od niego pieniądze (podobno 8 tys. zł) i szantażował "prywatnym nagraniem" z jednej z imprez. W końcu postanowił zgłosić sprawę na policję.

Reklama

Dziś ma nadzieję, że wszystko ucichnie i media nie będę więcej wracać do tematu.

"Pragnę oświadczyć, że sąd potwierdził, że oskarżony Tomasz J. dopuścił się popełniania przestępstw określonych w art. 191 § 1 w zbiegu z art. 286 § 1 kodeksu karnego (tj. bezprawnych gróźb stosowanych w celu uzyskania korzyści majątkowej), a okoliczności ich popełnienia nie budzą wątpliwości. Dlatego też doszło do dobrowolnego poddania się karze przez oskarżonego" - pisze Pazura w oficjalnym oświadczeniu. 

I dodaje: "Pragnę także podkreślić, że celem mojego oświadczenia jest zakończenie wszelkich domysłów i spekulacji, które w ostatnim czasie dotyczyły rzekomej zawartości dowodów zebranych w sprawie. Oświadczam, że materiały zebrane jako dowody przestępstwa, które posłużyły do szantażu, nie są związane z moją osobą".

Niestety, pieniędzy, które aktor zapłacił szantażyście za filmy "niezwiązane z jego osobą", prawdopodobnie już nie odzyska.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »