Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cerekwicka: Ślub za dwa tygodnie

29-letnia Katarzyna Cerekwicka na początku września poślubi Leszka, prezesa firmy handlującej owocami morza. Piosenkarkę ogarnęła przedślubna gorączka.

Cerekwicka jest w związku z biznesmenem od zaledwie roku, nie zawahała się jednak przyjąć jego oświadczyn. Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", już w pierwszych dniach września odbędzie się ślub pary. Koleżanka Kasi zdradza, że uroczystość będzie miała miejsce w okolicach Koszalina, rodzinnego miasta piosenkarki.

Reklama

Kasia i Leszek poznali się ubiegłego lata w jednym z nadmorskich klubów nocnych. Biznesmen nie miał podobno pojęcia, z kim rozmawia:

"Leszek nie interesuje się show-biznesem i plotkami. Zakochał się w interesującej i pięknej kobiecie, a nie w znanej wokalistce" - mówi kolega mężczyzny.

W ubiegłym roku rozpadł się wieloletni związek Cerekwickiej z mieszkającym na stałe w Holandii Robertem. Rozstali się, gdy... wreszcie postanowili razem zamieszkać. Mamy nadzieję, że tym razem artystka będzie miała więcej szczęścia.

W niedawno udzielonym wywiadzie Kasia wspominała, że czuje się coraz bardziej gotowa na dziecko. Teraz chyba nadszedł odpowiedni moment, by o tym pomyśleć...

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Cerekwicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje