Reklama

Reklama

Reklama

Celine Dion nie czuje się najlepiej? Gwiazda znowu przełożyła koncerty

​Celine Dion (54 l.) opublikowała w sieci nagranie, na którym nie powstrzymuje łez. Wokalistka postanowiła poinformować swoich europejskich fanów o tym, że niestety odwiedzi ich kontynent dopiero w 2022 roku ze względu na stan zdrowia. Co się dzieje z gwiazdą?

Polscy fani Celine Dion (posłuchaj!) mogą czuć się zawiedzeni. Diwa światowej sceny miała wystąpić w naszym kraju już w 2020 roku, jednak trasa koncertowa została przeniesiona na 2021 rok z powodu pandemii COVID-19, która ogarnęła cały świat. Upragniony koncert Celine zbliżał się wielkimi krokami, jednak ostatecznie nadzieje wielbicieli gwiazdy były płonne, ponieważ show się nie odbędzie. Dion postanowiła ponownie zmienić termin odbywania trasy koncertowej. Co jest tego przyczyną?

Reklama

Celine Dion znowu przełożyła występy w Europie

Celine Dion postanowiła osobiście zwrócić się do fanów, przekazując im przykre wieści. Gwiazda nagrała wideo, w którym poinformowała o tym, że ze względu na wciąż pogarszający się stan zdrowia jest zmuszona ponownie przełożyć koncerty, które były zaplanowane na 2021 rok. Teraz odbyć się mają w 2022 roku.

Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie; najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to moje problemy zdrowotne powodują, że odkładamy koncerty. Czuję się trochę lepiej...ale wciąż mam skurcze. Muszę być w najlepszej formie, kiedy jestem na scenie. Szczerze nie mogę się doczekać, ale po prostu jeszcze nie jestem sobą... Robię co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, na którym muszę być, aby móc dawać z siebie 100% na moich koncertach, bo to jest to, na co zasługujecie - Celine - napisała gwiazda.

Miejmy nadzieję, że Celine odetchnie w końcu z ulgą i zażegna dręczące ją kłopoty ze zdrowiem.

Celine Dion - kariera

Celine Dion przyszła na świat 30 marca 1958 roku. Kobieta jest kanadyjską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, a przy tym jedną z czołowych przedstawicielek adult contemporary. Swoją karierę Dion rozpoczęła już jako nastolatka, jednak nabrałą rozpędu dopiero w 1980 roku. Wtedy nawiązała bowiem współpracę z menadżerem i przyszłym mężem René Angélilem. Mężczyzna postanowił zainwestować wszystko, co posiadał w przyszłość wokalistki, a jego wysiłki popłaciły. Dion stała się gwiazdą światowego formatu, a René zyskał żonę i majątek.

Zobacz też:

Fryderyki 2022: Poważny wypadek na scenie. Gwiazdor T.Love trafił do szpitala! "Rokowania są dobre"

Cichopek i Hakiel: test małżeński ujawnił wszystko. Odpowiedzi zaskoczą nawet ich znajomych

Ranking najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Celine Dion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy