Reklama
Reklama

Caroline Derpienski żąda 50 mln złotych, a teraz coś takiego. Będzie zakładać partię

Caroline Derpienski to młoda influencerka i modelka, która w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o swoich... politycznych planach. To nie żart, choć ma niespełna 22 lata, myśli o założeniu własnej partii!

Caroline Derpienski znów szokuje. Nikt się tego nie spodziewał

Caroline Derpienski dopiero co wystąpiła w Talk Show Pomponika, gdzie zdradziła wiele szczegółów na temat swojego życia zawodowego i prywatnego, a teraz znów uchyliła rąbka tajemnicy na temat zawodowych planów. 

Wszystko przez to, że dziennikarka z ShowNews.pl poruszyła temat Donalda Trumpa, z którym Caroline swego czasu pozowała do zdjęć. Jak młoda influencerka ocenia tamtą publikacje i czy ma plany związane z polityką? Choć na początku uznała, że nie chce się wypowiadać na ten temat... krótko skwitowała powstałe zamieszanie.

Reklama

Derpienski o zdjęciach z Trumpem. O mały włos nie straciła pracy

"Jak w Stanach wypowiedziałam się delikatnie i wstawiłam zdjęcia z Donaldem Trumpem, to o mało nie straciłam pracy w Nowym Jorku na New York Fashion Week, ponieważ Floryda jest bardziej za Trumpem, ale Nowy Jork jest bardziej za Bidenem, dlatego musiałam na czas pracy zarchiwizować zdjęcia, żeby móc wystąpić. (...) nie jestem za żadną partią" - wyznała.

Caroline Derpienski o karierze politycznej


Czy mając takie znajomości, Caroline Derpienski planuje zainteresować się polityką? W końcu w show-biznesie można spotkać coraz większe grono aktywnych politycznie celebrytów. Najmocniej na tym polu działa Małgorzata Rozenek-Majdan, która już kilka razy stawała za sejmową mównicą.

"Nie wiem, kim będę za kilka lat, ale dlaczego nie prezydentem? (...) Na pewno jakaś partia powstanie, ale jeszcze nie jestem zaznajomiona z Polską po tylu latach. Do wszystkiego trzeba dojrzeć. Na razie, skupiam się na biznesach w Stanach" - podsumowała.

No cóż, trzeba przyznać, że Caroline na pewno zatrzęsłaby sceną polityczną. Ktoś powinien jej jednak wcześniej powiedzieć, że bierne prawo wyborcze w przypadku kandydowania na urząd prezydenta wymaga ukończenia 35 lat.

Derpienski ostatnio jest na topie. Wszystko przed dramę z Nosowską

Caroline Derpienski należy do bardzo kontrowersyjnych postaci w internecie. Dziewczyna jest bardzo młoda, spotyka się ze starszym od siebie milionerem (blisko 40-letnia różnica wieku nie stanowi dla nich większego problemu), a do tego na każdym kroku podkreśla swój status majątkowy.

Ponadto ostatnio na wzrost zasięgów gwiazdy wpłynęła drama z Katarzyną Nosowską. Znana wokalistka sparodiowała modelkę podczas reklamowania napojów roślinnych. Caroline nie szczędziła komentarzy pod adresem artystki. Co więcej, zdecydowała się pozwać reklamowaną w kontrowersyjnym poście firmę Danone na kwotę aż 50 mln złotych!

Derpienski w ogniu krytyki. Ludzie poznają influencerkę

Niestety, choć drama sprawiła, że większe grono ludzi poznało młodą dziewczynę, nie wszystkim spodobały się jej wypowiedzi. W końcu Caroline w rozmowie z Pomponikiem tak mówiła o swoim życiu:

"Nie wychodzę z domu, jak mam na sobie mniej niż 50 tys. dolarów. Przede wszystkim jest to mój sposób bycia. Ja, jeżeli na przykład leżę w taniej piżamie w łóżku, czuję się źle, dosłownie jak jakiś Karol spod mostu. Moje samopoczucie zależy od tego, jakim autem się przemieszczam, co mam na sobie i jaką mam torebkę. Zwłaszcza w Stanach wyznacznikiem są torebki u kobiet, więc nie oszukujmy się - jest to dla mnie ważne".

Słowa nieznanej dotąd wielu osobom influencerki szybko spotkały się z krytyką, jednak ona się tym nie przejmuje. Konsekwentnie trzyma się zasady: '"nieważne co mówią, ważne żeby mówili". Trzeba przyznać, że dotychczas przyniosło jej to niemały sukces, ponad 6,5 miliona obserwatorów na Instagramie.

Czytaj też:

Anna Lewandowska przeszła operację plastyczną. Już wiadomo, co sobie poprawiła

Derpienski się rozkręca. Atakuje kolejną polską gwiazdę. Znowu chodzi o mleko

Strip Talk z Caroline Derpienski. W Pomponiku zagościła kontrowersyjna gwiazda, która od dawna dzieli internautów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caroline Derpieński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy