Reklama
Reklama

Camilla Parker-Bowles pokazała się na fotografii. Jeden szczegół rozpętał burzę w sieci

Na oficjalnym instagramowym profilu rodziny królewskiej pojawiło się ostatnio nowe zdjęcie, przedstawiające Camillę Parker-Bowles, pozującą na tle sterty pluszowych zabawek. Jest to część akcji charytatywnej, w wyniku której maskotki mają trafić do najuboższych dzieci. Jednak coś innego przykuło uwagę internautów. Na zdjęciu można dopatrzyć się bowiem pewnego znaczącego szczegółu. Co to takiego?

Czy Camilla Parker-Bowles zostanie pozbawiona tytułu?

Wokół żony króla Karola III pojawiło się ostatnio mnóstwo kontrowersji. Brytyjskie media rozpisują się na temat tego, czy Camilla Parker-Bowles rzeczywiście powinna przyjąć tytuł królowej. Skąd te wątpliwości?

Małżonka nowego władcy otrzymała tytuł od razu po śmierci Elżbiety II - stało się tak na mocy decyzji samej monarchini.

Reklama

Jednak obecnie media spekulują, że głównym motywem przyjęcia zaszczytnego miana "królowej małżonki" przez Camillę, było zasygnalizowania swojej pozycji Brytyjczykom, którzy wciąż z sentymentem wspominają jej poprzedniczkę - Dianę Spencer.

Nie wiadomo jeszcze, czy żona Karola III zostanie pozbawiona tytułu, na tę chwile posługuje się nim nieoficjalnie,  bowiem uroczysta koronacja nowego władcy jeszcze się nie odbyła - zaplanowana jest dopiero na maj 2023 roku.

Jaka będzie decyzja royalsów?

Królowa małżonka na nowej fotografii. Fani wypatrzyli jeden szczegół

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiło się kolejne oficjalne zdjęcie królowej małżonki, które wprowadziło internautów w niemałą konsternację.

Na instagramowym zdjęciu widzimy Camillę Parker-Bowles pozującą na tle sterty pluszowych misiów - podobizn popularnego na cały świecie niedźwiadka Paddingtona. Wpis informuje przy okazji o wyjątkowej akcji, którą promuje żona Karola III - z okazji 64 rocznicy publikacji pierwszej książki o przygodach uroczego misia, pluszaki, które zostały przez Brytyjczyków wysłane w hołdzie Elżbiecie II, zostaną odpowiednio wyczyszczone i przekazane potrzebującym dzieciom.

Przedsięwzięcie wzbudziło mnóstwo ciepłych reakcji i pozytywnych komentarzy. Spostrzegawczy internauci dostrzegli jednak na fotografii intrygujący szczegół, który zainteresował ich bardziej niż akcja charytatywna.

W tle zdjęcia widać bowiem rodzinne fotografie rodu Windsorów - na stoliku umieszczonym w głębi pokoju wprawne oko może dostrzec pamiątkowe kadry przedstawiające Elżbietę II, księcia Filipa, Williama i Kate, a także... księcia Harry'ego i Meghan Markle. Czy to zapowiada powrót tej pary do łask rodziny królewskiej?

Jedni widzą w tym zaplanowaną akcję wizerunkową, drudzy - zawoalowany gest pojednawczy. A jak jest naprawdę - oceńcie sami!

Zobacz też:

Karol III pozbawi ukochaną tytułu? To może się wydarzyć!

Tak wygląda siostra księcia Harry'ego i księcia Williama! Kim jest Laura Lopes? 

Karol III chce oszczędzać na koronacji. Eksperci są innego zdania. Czy król zmieni plany?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama