Reklama
Reklama

Camilla odgrywa się na Kate. Żona Williama zabiera jej poklask, a królowa się mści...

Księżna Camilla ma coraz gorzej znosić obecność Kate w pobliżu. Z najnowszych doniesień wynika, że macocha Williama podejmuje działania uderzające w synową. Konflikt między paniami staje się coraz bardziej widoczny. Szykuje się rozłam w rodzinie królewskiej?

Kłótnie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Afront Camilli dosięgnął Kate

Brytyjska rodzina królewska robi wszystko, co tylko możliwe, by zawsze prezentować się nienagannie. Prywatne spory bliscy Karola III starają się zostawiać za zamkniętymi drzwiami, by chronić wizerunek monarchii w oczach opinii publicznej. Niestety, jak pokazały ostatnie lata, coraz gorzej im to wychodzi.

Po tym, jak książę Harry opublikował swoje pamiętniki i ujawnił sekrety swojej rodziny, Brytyjczycy bacznie przyglądają się monarchii. Okazuje się, że jest czemu. Według najnowszych plotek Camilla jest wściekła na Kate i Williama. Zauważono bowiem, że podczas opuszczania Opactwa Westminsterskiego nikt nie ukłonił się Camilli. Okazuje się, że żona Karola III nie może znieść przewagi, którą ma nad nią synowa ukochanego. Kate cieszy się bowiem uznaniem tłumów.

Reklama

"Camilla jest wykończona tą sytuacją. Co więcej, podczas wystąpienia w Bristolu Kate sama się zachowywała, jakby była prawdziwą królową. Poddani ją uwielbiają. Z kolei Camilla w tym wszystkim znika" - mówił Tom Bower w rozmowie z "GBNews".

Camila wytoczyła ciężkie działa. Tak uderzyła w Kate

Królowa Camilla ma ponoć dość konfliktu z Kate, dlatego zaczęła wdrażać działania, które mają na celu ograniczenie jej wpływów. Z najnowszych doniesień zagranicznych mediów wynika, że macocha Williama chciała skłócić go z żoną. Gdy to jej się nie udało, uderzyła w rodzinę Kate i zabroniła jej korzystać z głównego wejścia do pałacu ze względu na ich niższy status społeczny.

Ujawniono również, że Camilla starała się uniemożliwić swojej synowej otrzymanie Orderu Podwiązki, którym księżna została uhonorowana w tym roku.

Zobacz też:

Księżna Kate nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo szybko obiegło sieć

Królowa Camilla dała popalić księżnej Kate. Nie do wiary, jaki perfidny plan uknuła

Kate Middleton i książę William znów mają kryzys? Te słowa nie zostawiły wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy