Reklama

Reklama

Reklama

Camilla nie była gotowana na słowa Harry'ego. Aż wypluła herbatę

Od paru lat między księciem Harrym a jego ojcem królem Karolem III i księciem Williamem trwa dość poważny konflikt. Okazuje się, że Harry ma sposób na jego załagodzenie. Niestety pomysł nie spodobał się Camilli, która kiedy tylko go usłyszała o mało co, nie zadławiła się herbatą.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku. Od tego dnia fotoreporterzy oraz dziennikarze nie odstępują rodziny królewskiej nawet na krok. W zagranicznych mediach codziennie pojawiają się wzmianki na temat zmarłej monarchini oraz jej rodziny.

Niedawno tematem numer jeden stał się konflikt między księciem Harrym, jego bratem oraz królem Karolem III. W sporze uczestniczyła również Camilla.

Camilli nie spodobał się pomysł księcia Harry'ego

Okazuje się, że Harry miał pewien pomysł, aby załagodzić nieco konflikt, który trwa od kilku lat. Na stronie newidea.com.au pojawiła się informacja, jakoby parę miesięcy temu Harry spotkał się z Karolem oraz jego żoną Camillą. Podczas rozmowy z ust księcia miała paść propozycja, że może warto byłoby skorzystać z usług mediatora, który pośredniczyłby w rozwiązaniu sporu.

Reklama

Po tych słowach na twarzy Karola miał pojawić się grymas, z kolei Camilla była w takim szoku, że wypluła herbatę, którą piła. Do tej pory nie wiadomo jednak, czy skonfliktowana trójka skorzysta z pomocy osoby z zewnątrz, czy wręcz przeciwnie.

Konflikt między księciem Harrym a resztą rodziny królewskiej

Konflikt między Harrym a księciem Williamem trwa od wielu lat, a nie, jak mogłoby się wydawać, od momentu, kiedy do życia jednego z nich wkroczyła Meghan Markle. Harry miał uważać, że William był faworyzowany przez królową Elżbietę II.

Oliwy do ognia dolał wywiad u Oprah Winfrey, którego udzielił Harry i Meghan, kiedy zdecydowali się na głośny Megxit w 2020 roku.

Zobacz także:

Książę Harry chce wydać wspomnienia. To koniec pojednania w rodzinie królewskiej?

Dostrzegli dyskretne gesty między Harrym i Meghan. Wiemy, co one znaczą!

Harry i Meghan w drugim rzędzie, bezpośrednio za królem. Czy to koniec wojny?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy