Reklama
Reklama

Były Anity Lipnickiej poważnie chory? John Porter pokazał przerażające zdjęcia

John Porter (72 l.) przez ponad 10 lat pozostawał w nieformalnym związku z Anitą Lipnicką. W 2006 roku przyszła na świat ich córeczka Pola. Artyści koncertowali kiedyś razem, jednak po rozstaniu ich muzyczna przygoda również się skończyła. Parę godzin temu wokalista dodał na swoje instagramowe konto dość niepokojący wpis.

John Porter sławę i sympatię fanów zdobył w zespole Maanam u boku Kory Jackowskiej. Później postanowił założyć własną grupę. W 2003 roku Porter i Anita Lipnicka wydali pierwszy wspólny album. Artyści byli duetem nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. W nieformalnym związku byli 12 lat. W 2006 roku powitali na świecie córeczkę. Muzyk z pierwszego małżeństwa ma dwóch synów.

Reklama

Porter pomimo wieku jest aktywny w social mediach. Jego instagramowe konto obserwuje prawie 10 tysięcy osób. To właśnie tam muzyk informuje, gdzie planuje zagrać koncert. Zdarzają się również bardziej prywatne posty, jak ten, w którym informował o swoim stanie zdrowia.

John Porter ciężko chory? Dodał poruszający wpis

John Porter w najnowszym wpisie na swoim instagramowym koncie postanowił poinformować fanów o problemach zdrowotnych. Okazuje się, że z 72-latkiem nie dzieje się zbyt dobrze. W najnowszym wpisie 72-latek wyjawił, że cierpi z powodu wirusa oka. Dodał, że jest właśnie w klinice i ma nadzieje, że dostanie odpowiednie leki na tę dolegliwość. Artysta ma również nadzieję, iż nie jest to poważna choroba i szybko wróci do zdrowia.

Fani życzą Porterowi szybkiego powrotu do zdrowia

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów muzyka. Większość osób była w szoku, kiedy zobaczyła chorego Portera. Niektórzy od razu życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia, inni z kolei wyjawili, że przechodzili podobną chorobę.

"Ja nowy rok też zaczynam medycznie"

"Wszystkiego dobrego w nowym roku"

"Przechodziłam przez to samo. Szybko minie"

Anita Lipnicka wspomina rozstanie z Porterem

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się w czerwcu 2015 roku. Byli razem 12 lat. Owocem ich relacji są nie tylko trzy albumy muzyczne, ale i córka Pola. Niestety jak się później okazało, ich związek nigdy nie należał do najprostszych. Anita bardzo przeżyła rozstanie z Johnem. W tym samym czasie kobieta zmagała się z nowotworem ślinianki. Na całe szczęście pokonała go, a po jakimś czasie odnalazła szczęście u boku nowego partnera. Wokalistka parę lat temu udzieliła jednak wywiadu, w którym wspomniała trudny czas.

"Umierałam i myślę, że John też, kiedy nasza relacja gasła. Ta relacja była bardzo mocna, zaowocowała trzema płytami i jednym dzieckiem, które do dziś wychowujemy wspólnie - powiedziała Anita w rozmowie z dziennikarzami "Wysokich Obcasów".

W dalszej części rozmowy przyznała, że rozstanie było wtedy najlepszym rozwiązaniem.

"Umieranie się zaczęło, kiedy zrozumieliśmy, że zostało nam jedno wyjście: musimy się rozstać, żeby ocalić to, co pięknego się wydarzyło między nami, bo jak będziemy dalej razem, to będziemy się tylko pogrążać. To była sytuacja, kiedy młoda dziewczyna zakochuje się w mistrzu, a za kilkanaście lat ona jest już gdzie indziej..." - mówiła Lipnicka.
Zobacz też:

Anita Lipnicka drży o przyszłość. Nie tak miało być

Anita Lipnicka o molestowaniu w Varius Manx. Ma kontakt tylko z jedną osobą

Pola Porter została modelką. Jak dziś wygląda 16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | John Porter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy