Reklama
Reklama

Była wokalistka Ich Troje ocenia współpracę z Michałem Wiśniewskim. Padły zaskakujące słowa

Justyna Majkowska dołączyła do Ich Troje w najlepszym możliwym momencie. Zespół podbijał wtedy listy przebojów i przyciągał na swoje koncerty tysiące rozentuzjazmowanych fanów. Zwieńczeniem tego sukcesu był występ podczas Eurowizji. Ostatnio była wokalistka słynnej grupy Michała Wiśniewskiego wróciła pamięcią do tamtych czasów.

Ich Troje nagrywało hit za hitem

Zespół Ich Troje założony przez Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych i na początku lat dwutysięcznych bił rekordy popularności - na koncerty formacji przychodziły tłumy fanów, bilety sprzedawały się błyskawicznie, a słuchacze kupowali setki tysięcy płyt i kaset.

Reklama

Skład słynnego zespołu na przestrzeni lat ulegał wielu modyfikacjom. W 2001 roku miejsce wokalistki Magdy Femme zajęła Justyna Majkowska. Artystka dołączyła do grupy w najlepszym możliwym momencie. To właśnie wtedy formacja, której dwa filary niezmiennie tworzyli Wiśniewski i Łągwa, nagrywała hity zdobywające pierwsze miejsca list przebojów.

W tym czasie powstały między innymi takie szlagiery jak: "Zawsze z tobą chciałbym być", "Keine Grenzen" (posłuchaj!) czy "Powiedz".

Ku wielkiemu zdziwieniu fanów, Justyna Majkowska postanowiła odejść z zespołu, który znajdował się właśnie u szczytu sławy.

Justyna Majkowska wspomina współpracę z Michałem Wiśniewskim

Artystka poczuła się przytłoczona popularnością, jednak nie pożegnała się ze sceną, tylko zdecydowała się na karierę solową. Z biegiem lat coraz więcej czasu poświęcała rodzinie. Dziś jej przygoda z zespołem Ich Troje pozostaje tylko wspomnieniem, choć okazjonalnie Justynie Majkowskiej zdarza się wspierać na scenie swoich dawnych kolegów.

Ostatnio piosenkarka wróciła pamięcią do czasów największej sławy słynnego tria. Na swoim instagramowym profilu podzieliła się z fanami zaskakującym znaleziskiem. Celebrytka zaprezentowała internautom... buty, w których wystąpiła na Eurowizji.

Choć Ich Troje w 2003 roku nie powtórzyło historycznego wyczynu Edyty Górniak, zespół zajął wysokie, siódme miejsce, co dziś dla współczesnych polskich wykonawców jest osiągnięciem godnym pozazdroszczenia.

Michał Wiśniewski wyprzedził epokę?

Była gwiazda stwierdziła, że Michał Wiśniewski miał bardzo dużo odważnych i oryginalnych pomysłów, które nie do końca zostały docenione, ponieważ czerwonowłosy muzyk... wyprzedzał swoją epokę.

"Nie uwierzysz, takie perełki znalazłam w swoim rodzinnym domu (...). Wyobraźcie sobie, że 20 lat temu niektóre gwiazdy były ubierane przez znany projektantów. Zespół Ich Troje był tak kreowany, że wyprzedzał modę o wiele, wiele lat. Byliśmy postrzegani jako dziwolągi, na pewno Michał najbardziej z nas wszystkich, ale on wyprzedał trendy!" - oceniła Justyna Majkowska, prezentując na krótkim nagraniu fragment swojego stroju sprzed ponad dwudziestu lat.

Czy dzisiaj zespół miałby szansę na wygraną?

Zobacz też:

Jacek Łągwa został elektrykiem. Muzyk Ich Troje postanowił się przebranżowić

Najpopularniejsza wokalistka "Ich Troje" zaskoczyła nagłą publikacją

Magda Femme planuje ślub z Michałem Zawidzkim i już jest niezadowolona

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Justyna Majkowska | Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama