Reklama

Reklama

Reklama

Była partnerka Wołodymyra Kliczki była na samym dnie: "alkohol i narkotyki stały się czymś, bez czego nie byłam w stanie żyć"

Hayden Panettiere (32 l.) to była Wołodymyra Kliczki (46 l.). Kobieta udzieliła niedawno bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich demonach. Artystka nie ukrywa, że przez wiele lat zmagała się z uzależnieniem, które doprowadziło ją na samo dno!

Hayden Panettiere swego czasu była jedną z popularniejszy aktorek w Hollywood. Karierę rozpoczęła, gdy miała zaledwie 11 miesięcy i pojawiła się w reklamie. Następnie zaczęła grywać w serialach, a także użyczać głosów postaciom w bajkach. Pojawiła się w takich produkcjach jak: "Dziewczyny z drużyny", "Zebra z klasą", "Ally McBeal", czy "Krzyk". Swoich sił próbowała również w muzyce i wydała kilka singli.

Ostatni raz na ekranie pojawiła się dekadę temu, a od tego czasu media donoszą tylko o jej problemach! Teraz gwiazda otworzyła się na temat uzależnienia i udzieliła bardzo szczerego wywiadu w magazynie "People".

Reklama

Była żona Wołodymyra Kliczki była na samym dnie. Tak zniszczyło ją uzależnienie

Hayden Panettiere jako dziecko podbiła serca publiczności. W Hollywood uznawana była za "złote dziecko" i wróżono jej zawrotną karierę, ale 32-latka, podobnie jak wiele sław, które przygodę z show-biznesem rozpoczęły w młodości, nie poradziła sobie z medialną nagonką i popularnością.

Fotoreporterzy wielokrotnie przyłapali gwiazdkę, gdy ta była pod wpływem lub awanturowała się na ulicach. Teraz aktorka postanowiła się rozliczyć z mroczną przeszłością i zabrała głos w gazecie.

Hayden wprost przyznała, że środki odurzające towarzyszyły jej od 15. roku życia. To na planie jednej produkcji poczęstowali ja "tabletkami szczęścia". Później było już tylko gorzej.

Fani mieli nadzieję, że celebrytka pokona przeciwności losu u boku ukraińskiego boksera Wołodymyra Kliczko. Para przez jakiś czas wydawała się być szczęśliwa, a w 2014 roku na świecie powitali córkę.

Niestety, nawet założenie rodziny nie wpłynęło pozytywnie na dalsze losy kobiety. 32-latka tylko na chwilę zrezygnowała z imprezowania i szybko wróciła do dawnego trybu życia. Po latach przyznała, że zmagała się również z depresją poporodową.

Również Kliczko nie mógł znieść zachowania ukochanej i matki jego jedynego dziecka.

Była partnerka Wołodymyra Kliczki była na samym dnie. Tak zniszczyło ją uzależnienie

W 2018 roku Panettiere podjęła decyzję o oddaniu córki. Od tego czasu mała Kaya zamieszkała z ojcem w Ukrainie.

Chwilę po tym wydarzeniu artystka nadal oddawała się imprezom i zażywała opiaty, a także nie stroniła od alkoholi. W końcu jej organizm nie wytrzymał. Gwiazda dostała żółtaczki i wylądowała w szpitalu.

Po otarciu się o śmierć wylądowała na odwyku. Osiem miesięcy w zamknięciu pozytywnie wpłynęło na kobietę, która dziś twierdzi, iż jest wolna od toksycznych substancji.

Hayden Panettiere: wiek, kariera, rodzina

Hayden Panettiere urodziła się 21 sierpnia 1989 roku w Nowym Jorku. Jest córką aktorki oper mydlanych i podporucznika straży pożarnej. Jako niespełna roczne dziecko rozpoczęła pracę na planie. Wystąpiła w wielu reklamach, a także serialach.

W 1999 roku została nominowana do nagrody Grammy za użyczenie głosu w bajce "Dawno temu w trawie". Najbardziej znana z filmu "Tytani", a także serialu "Herosi".

W 2009 roku związała się z Wołodymyrem Kliczko. W 2014 roku urodziła córkę Kayę. Związek aktorki i boksera należał do burzliwych, ostatecznie w 2018 roku zdecydowali się rozstać. Po tym wydarzeniu dziecko pary zamieszkało z ojcem w Ukrainie.

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hayden Panettiere | Wołodymyr Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy