Reklama
Reklama

Była "Królowa życia" pręży się w bikini na luksusowych wakacjach. Podskakuje w basenie i prosi się o wpadkę

Monika Chwajoł postanowiła wybrać się z córkami i mężem na wakacje. Była "Królowa życia" relacjonuje swój luksusowy urlop w Dubaju na Instagramie. Zameldowała się w hotelu, w którym noc kosztuje od 10 do 25 tysięcy złotych!

Monika Chwajoł: czym zajmuje się była "Królowa życia"?

Monika Chwajoł (posłuchaj!) znana jest widzom z programu "Królowe życia". Była jedną z uczestniczek szóstego sezonu. 42-latka wykorzystała chwilową popularność i zgromadziła na swoim Instagramie ponad 142 tys. fanów. W mediach społecznościowych przedstawia się jako piosenkarka, stylistka i business woman. 

Celebrytka na co dzień prowadzi firmę transportową i to ona jest głównym źródłem jej dochodów. Wysokie zarobki pozwalają jej prowadzić wystawne i luksusowe życie, którym chętnie dzieli się na Instagramie. Od 1999 roku jest szczęśliwą żoną Jacka Chwajoła. Para ma dwie córki, Michelle i Nicolle.

Monika Chwajoł spełnia marzenia i żyje "na bogato"

Reklama

Obecnie nie występuje już w "Królowych życia", ale czasami stara się o sobie przypominać. Publikuje na Instagramie odważne zdjęcia, na których eksponuje swoje wysportowane ciało. Nie wszystkim podobają się roznegliżowane kadry. Monika jednak nie widzi problemu i pod jednym z postów napisała: "I jeśli komuś przyjdzie do głowy komentowanie, że takie zdjęcie to nie wypada, to powiem tyle - mnie wypada".

Okazuje się, że Monika Chwajoł bardzo się zmieniła, kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Przemianę zawdzięcza m.in. zabiegom, operacji nosa i powiększaniu ust. Dodatkowo schudła aż 13 kg. Jak widać "Królowa życia" śmiało realizuje swoje marzenia. Jednym z nich była kariera wokalna. W lipcu 2021 roku influencerka zdecydowała się założyć swój kanał w serwisie Youtube i opublikowała debiutancki numer "Weselicho".

Teraz influencerka odpoczywa na rajskich wakacjach w Dubaju. Przebywa z rodziną w hotelu Mandarin Oriental Jumeira, gdzie za noc trzeba zapłacić od 10 do 25 tys. złotych! Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z luksusowego urlopu.

***

Zobacz także:

Górniak zablokowała publikację swoich zdjęć z Carrerasem! "Wypadła za grubo"

Zniszczono grób znanego aktora. Został zdewastowany! "Kto to zrobił?"

Jackowski był w szoku, gdy to zobaczył! "Niebywały skandal światowy"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Chwajoł | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy