Reklama
Reklama

Była gwiazdą "Świata według Kiepskich" i nagle zniknęła. Tak dziś wygląda

Serial "Świat według Kiepskich" przez lata był uwielbiany i ochoczo oglądany przez telewidzów, nic dziwnego, że duża część z nich przeżyła szok, gdy rok temu producenci podjęli decyzję o zakończeniu emisji. Od 1999 roku na planie formatu pojawiło się wiele sław, a duża część stawiała pierwsze kroki w branży filmowej. Jedną z nich była Barbara Mularczyk, która wcieliła się w rolę Mariolki. Jak dziś wygląda?

Serial "Świat według Kiepskich" po raz pierwszy został wyemitowany w 1999 roku i z miejsca skradł serca widzów. Losy rodziny mieszkającej przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu do 2022 roku śledzili czujni widzowie, a często absurdalne, komiczne i ukazane w krzywym zwierciadle sceny wywoływały śmiech i ubaw.

Jak się okazało, początkowo obsada aktorska miała wyglądać zupełnie inaczej, a główną rolę proponowano Ryszardowi Kotysowi, który ostatecznie wcielił się w Mariana Paździocha, a także Januszowi Gajosowi, Krzysztofowi Kowalewskiemu, czy Januszowi Rewińskiemu, jednak każdy z tych aktorów odmówił, gdyż obawiał się zaszufladkowania. Ostatecznie rola bezrobotnego amatora różnorodnych napojów przyniosła ogólnopolską rozpoznawalność Andrzejowi Grabowskiemu. Dzięki produkcji sławę zyskała również Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski i Barbara Mularczyk, która nagle zniknęła z mediów.

Reklama

Jak dziś wygląda serialowa Mariolka?

Była gwiazdą "Świata według Kiepskich" i nagle zniknęła

Barbara Mularczyk miała zaledwie 15 lat, gdy zaczęła przygodę na planie kultowego już serialu "Świat według Kiepskich" emitowanego na antenie Polsatu. Rola Mariolki przyniosła jej popularność, jednak ta rzadko pojawiała się na planach innych produkcji. Wystąpiła gościnnie w jednym odcinku "Pierwszej miłości", a także otrzymała drugoplanową rolę w filmie "D.I.L".

Jak widać, łatka aktorki jednej roli jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, jakiś czas temu w rozmowie z serwisem "Pomponik" sama mówiła, że jest dumna z tego, że mogła przeżyć życiową przygodę, jaką była praca z doświadczonymi i cenionymi artystami.

"Jestem aktorką jednej roli, grałam w jednej roli, którą kocham. Wpłynęła na moje życie [postać Mariolki Kiepskiej — przyp. red.], jestem wdzięczna, że w ogóle jestem aktorką jednej roli, bo mogłam nie mieć żadnej" - przyznała w rozmowie z reporterem Pomponika.

Barbara rzadko pojawiała się nie tylko w innych filmach, czy serialach, ale również na branżowych imprezach. 39-latka jak ognia unika pozowania na ściankach, jednak wyjątek zrobiła podczas promowania książki dotyczącej serialu, który przyniósł jej rozpoznawalność.

Zobaczcie, jak zmieniła się odtwórczyni roli Mariolki Kiepskiej!

Przeczytajcie również:

Nie żyje polski aktor. Grał w "Świecie według Kiepskich". Płyną kondolencje z całej Polski

Marzena Kipiel-Sztuka nie miała łatwego życia. Przez wiele lat los nie był dla niej łaskawy 

Dariusz Gnatowski odszedł trzy lata temu. Tak teraz wygląda jego grób

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich | Barbara Mularczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy