Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Brodzik jest faworyzowana na planie?

67-letnia Ewa Wiśniewska, która gra w serialu "Dom nad rozlewiskiem", poczuła się dotknięta, gdy okazało się, że jej koleżanka z planu,

Jak wiadomo, niedawno ruszyły zdjęcia do nowej produkcji TVP "Dom nad rozlewiskiem". Powstaje 13 odcinków, których emisja rozpocznie się jesienią.

Reklama

Największą gwiazdą serialu jest rzecz jasna "ukradziona" TVN-owi przez TVP, powracająca na ekrany po urlopie macierzyńskim Joanna Brodzik (36 l.). Telewizja publiczna musiała bardzo się postarać, by aktorka zgodziła się zagrać w serialu.

Oczywiście innym aktorom z ekipy "Domu..." bardzo nie podoba się, że Brodzik została zatrudniona na specjalnych warunkach. Jedną z takich osób jest Ewa Wiśniewska (67 l.).

"Bardzo jej się nie spodobała suma, jaką jej zaproponowano. Próbowała negocjować, ale tłumaczono, że przez kryzys nie może dostać więcej" - zdradza w rozmowie z magazynem "Na żywo" osoba z produkcji.

Panią Ewę doprowadzały do szału doniesienia o ogromnych zarobkach, jakie zaoferowano Joasi (mówiło się nawet o 8 tysiącach złotych za dzień!) i o pewnych "bonusach" - producenci wynajęli jej, Pawłowi Wilczakowi i dzieciom mieszkanie.

Być może, patrząc na Brodzik, Wiśniewska wspomina swoją młodość. Ona wie, jak to jest być gwiazdą. W latach 70 zagrała główną rolę w cieszącym się niezwykłą popularnością serialu "Doktor Ewa". Nikt nie lubi ustępować miejsca młodszemu pokoleniu.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje