Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Britney Spears: dziewictwo i samobójstwa

Pamiętacie początki kariery Britney Spears (25 l.), gdy rozgłaszała wszem i wobec, że jest dziewicą, a swój pierwszy raz przeżyła z Justinem Timberlake'iem (28 l.)? Jak zwykle było to kłamstwo.

Prawnik Eric Ervin, który pracował ze Spears kilka lat temu, wyjawił w wywiadzie dla magazynu "Us Weekly" kilka kłopotliwych dla piosenkarki szczegółów z jej życia. Zdradził m.in. że dziewictwo straciła w wieku 14 lat ze swoim pierwszym chłopakiem, niejakim Regiem Jonesem, i nigdy nie miała planów "zachowania czystości" dla przyszłego męża.

Reklama

Ervin przyznaje, że dziewictwo Brit zostało wymyślone przez specjalistów zajmujących się jej wizerunkiem. Nie jest to szokująca informacja, ale teraz przynajmniej mamy dowody.

Wyszło także na jaw, że w 1966 roku babcia Spears ze strony ojca popełniła samobójstwo - zastrzeliła się nad grobem syna, który zmarł 8 lat wcześniej.

Kobieta przez kilka lat zmagała się z depresją. Czy to po niej Britney odziedziczyła problemy z psychiką? Mamy nadzieję, że nie skończy tak tragicznie...

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje