Reklama
Reklama

Bratanica księżnej Diany wyszła za mąż. 30-latka zdobyła się na wzruszający hołd

Lady Amelia Spencer (30 l.) właśnie wyszła za mąż. Dziewczyna jest mało znaną bratanicą księżnej Diany. Wielu twierdzi, że 30-latka przypomina z wyglądu Lady Di. Ostatnio media z całego świata oszalały na jej punkcie. Wszystko za sprawą zdjęć z jej bajkowego ślubu...

Lady Amelia Spencer i Greg Mallet - historia miłości

Amelia Spencer i Greg Mallet poznali się na Uniwersytecie Kapsztadzkim. Zakochani tworzą parę od 2009 roku. Mallet na swoim instagramowym koncie pisał, że gdy Amelia zgodziła się za niego wyjść, był "najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi".

Lady Amelia Spencer wyszła za mąż

Para zaręczyła się w 2020 roku, jednak ślub zdecydowała się przygotować dopiero w 2023 roku. Podczas romantycznej uroczystości w Republice Południowej Afryki Amelia powiedziała sakramentalne "tak" swojemu wybrankowi, który na co dzień pracuje jako trener fitnessu.

"To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu" - powiedziała 30-latka w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Hello".

ReklamaŚlub zakochanych odbył się w Quoin Rock Manor House. Pan młody nie krył wzruszenia. W wywiadzie dla "Hello" wyznał, że bardzo długo czekał na ten dzień.

"Czekałem 14 lat, aby zobaczyć, jak Amelia idzie do ołtarza. Moje największe marzenie się spełniło" - powiedział mężczyzna dziennikarzom magazynu.

Na uroczystość Amelia wybrała koronkową suknię projektu Versace. W rozmowie z magazynem "Hello" wyznała, że Diana z pewnością byłabym z niej dumna, ponieważ sama uwielbiała projekty Gianniego.

"Na pewno byłaby ze mnie dumna. Wiem, że rodzina Versace ją uwielbiała" - przyznała podekscytowana Amelia.

Czym zajmują się bratanice Księżnej Diany Spencer?

Księżna Diana miała aż troje rodzeństwa. Sarah, Jane żyją na uboczu. Kobiety i ich rodziny stronią od rodziny królewskiej oraz mediów. 

Z kolei brat Diany Charles Spencer chętnie udziela się publicznie i jest bardzo rozpoznawalnych. Mężczyzna doczekał się trzech córek. Amelia, Kitty oraz Eliza doskonale odnalazły się w show-biznesie. 

Dziewczyny pracują jako modelki. Amelia jest również doświadczoną wedding plannerką. Eliza z kolei jest dekoratorką wnętrz. Kitty pracowała jako rzeczniczka marki jubilerskiej Bulgari oraz luksusowego domu mody Dolce&Gabbana.

Zobacz też:

Król Karol III nie może na nich liczyć! Oto dlaczego czeka go rozczarowanie 

Księcia Williama czeka ważne zadanie. To on będzie najważniejszy podczas koronacji?

Karol III nie odwiedzi Francji. Emmanuela Macron zabronił mu wjazdu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Diana
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy