Reklama
Reklama

Brad Pitt dusił jedno z dzieci?! Wstrząsająca relacja z samolotu!

Angelina Jolie (47 l.) odpowiedziała na pozew Brada Pitta (58 l.), dotyczący sprzedaży firmy winiarskiej. Aktorka w swoim kontrpozwie ujawniła szczegóły incydentu, jaki miał miejsce podczas rodzinnego lotu w 2016 roku, i który był główną przyczyną rozpadu ich małżeństwa.

Angelina Jolie i Brad Pitt: dlaczego się rozstali?

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się po kilku latach małżeństwa. Czarę goryczy przelały wydarzenia, jakie miały miejsce na pokładzie prywatnego samolotu w 2016 roku. Aktorka twierdziła, że mąż był agresywny. Nie podała jednak szczegółów.

Kilka miesięcy temu między byłymi małżonkami doszło do kolejnego konfliktu. Poszło o firmę winiarską Château Miraval, której oboje byli współwłaścicielami. Angelina postanowiła bez wiedzy Brada sprzedać swoje udziały w niej. Aktor złożył przeciwko byłej żonie pozew, twierdząc, że sprzedając udziały w rodzinnej firmie rosyjskiemu nabywcy, zniszczyła jej reputację. Jolie odpowiedziała kontrpozwem, w którym zawarła zarzuty dotyczące feralnego lotu z 2016 roku.

Reklama

Brad Pitt dusił własne dziecko?!

W dokumentach złożonych w sądzie w Los Angeles zawarto relację z incydentu w samolocie:

"Kiedy jedno z dzieci werbalnie broniło Jolie, Pitt rzucił się na własne dziecko, a Jolie złapała go od tyłu, aby go powstrzymać. Aby zdjąć Jolie z pleców, Pitt rzucił się do tyłu na siedzenia samolotu, raniąc plecy i łokieć Jolie. Dzieci próbowały się chronić. Zanim to się skończyło, Pitt zaczął dusić jedno z dzieci i uderzył drugie w twarz. Niektóre z dzieci błagały Pitta, aby przestał. Wszystkie były przestraszone".

Brad Pitt twierdzi, że zarzuty byłej żony są nieprawdziwe. Osoby z otoczenia aktora są zaskoczone najnowszymi rewelacjami Jolie

"Miała okazję podzielić się informacjami z organami ścigania, które podjęły decyzję o niewnoszeniu zarzutów. Miała okazję podzielić się tym podczas długiego procesu o opiekę, w którym sąd nie odebrał Pittowi prawa do opieki nad dziećmi. Wraca do tego samego miesiąc po miesiącu z nowymi informacjami w celach, które tylko ona może zrozumieć".

Przypomnijmy, że w 2016 roku zarówno FBI, jak i policja przeprowadziły dochodzenie w sprawie incydentu w samolocienie zdecydowały się na wniesienie zarzutów wobec Pitta.

Zobacz też:

Brad Pitt przegrał z Angeliną Jolie. Znamy szczegóły procesu

Angelina Jolie chciała, aby aresztowano Brada Pitta. Napisała na niego donos

Brad Pitt przegrał z Angeliną Jolie. Znamy szczegóły procesu

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy