Reklama

Reklama

Reklama

Brad i Jolie: Ślub w tym roku?!

Po sześciu latach razem i szóstce dzieci Angelina Jolie i Brad Pitt najwyraźniej postanowili sformalizować swój związek. Jak donoszą liczne źródła, jedna z najsłynniejszych par show-biznesu planuje ceremonię ślubną, która ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Doniesienia o rychłym ślubie aktorów potwierdziły już trzy osoby z ich bliskiego otoczenia. Spekuluje się, że ceremonia może się odbyć w ich posiadłości Chateau Miraval w miejscowości Correns we Francji, na terenie której znajduje się XVI-wieczna kaplica.

Jednak nie ma co się jednak spodziewać hucznego wesela, jak to za milion dolarów Pitta i jego byłej żony, Jennifer Aniston, które odbyło się w 2000 roku. "To będzie kameralna ceremonia w nieformalnej atmosferze" - zdradził informator z otoczenia słynnej pary.

36-letnia Jolie i 47-letni Pitt od dawna powtarzali, że nie wezmą ślubu, dopóki w całych Stanach Zjednoczonych nie zostaną zalegalizowane małżeństwa par tej samej płci. Na zmianę ich decyzji wpłynęły podobno ich dzieci: 9-letni Maddox, 7-letni Pax, 6-letnia Zahara, 5-letnia Shiloh i 3-letnie bliźnięta Vivienne i Knox.

Reklama

"One ciągle pytają ich kiedy się pobiorą. To ma dla nich coraz większe znaczenie" - wyjaśnił znajomy aktorów.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: ślub | związek | Angelina Jolie | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy