Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Boruc się rozwodzi

Artur Boruc (28 l.) - piłkarz Celticu Glasgow i świeżo upieczony tata postanowił rozwieść się ze swoją żoną i związać z kochanką. Chce, by rozwód był pokojowy, dlatego ponad połowę majątku odda matce swojego dziecka...

Decyzja o rozwodzie była dla wielu szokiem. Życie Borucu, który w czerwcu został ojcem, ostatnimi czasy nie układało się pomyślnie (ZOBACZ). Za udział w libacji alkoholowej został wyrzucony z kadry. Coraz bardziej zaczął oddalać się od swojej rodziny. Podczas pobytu na zgrupowaniu poznał w końcu inną kobietę, która sprawiła, że przestało mu się spieszyć do żony i synka Aleksa - pisze "Fakt".

Reklama

"Wolał jeszcze zostać w Austrii, mimo że chłopcy już odpadli w turnieju. Na pierwszy rzut oka było widać, że nie wszystko jest w porządku. Przecież ojciec powinien jak najszybciej jechać do domu, aby wspierać żonę i być przy nowo narodzonym synku" - mówi osoba z otoczenia piłkarza w rozmowie z tabloidem.

Bramkarz stres związany z rozwodem próbuje wypłukiwać alkoholem, jednak na razie przynosi mu to wyłącznie same kłopoty. Chce rozwieść się pokojowo. Matce swoich dzieci gotowy jest oddać połowę swojego majątku.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Artur Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje