Reklama
Reklama

Bołądź pokazała zdjęcia ze ślubu. Kreacja mogłaby jej posłużyć na inne okazje

Olga Bołądź w środku tygodnia wyszła za mąż za swojego ukochanego, Jakuba Chruścikowskiego. Kiedy media doniosły o tym wydarzeniu, aktorka postanowiła pokazać zdjęcia z ceremonii. Jej suknia, choć nieco skromna, była niezwykle kobieca i efektowna. A jak ocenił ją stylista?

Olga Bołądź w końcu znalazła miłość życia

Olga Bołądź długo szukała tego jedynego. W końcu na jej drodze stanął biznesmen Jakub Chruścikowski i nawet siedmioletnia różnica wieku nie przeszkodziła im, by być razem.

Para związała się ze sobą około trzy lata temu, a w ubiegłym roku na świat przyszła ich córka Rita. W międzyczasie ukochany oświadczył się aktorce i w końcu udało im się stanąć na ślubnym kobiercu.

Para pobrała się w środku tygodnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie, a ślubu udzielił im Rafał Trzaskowski.

Reklama

Tak Olga Bołądź wyglądała w dniu ślubu

Kiedy media zaczęły rozpisywać się o ślubie Bołądź, sama aktorka postanowiła osobiście potwierdzić tę informację. W czwartek późnym wieczorem zamieściła post z fotkami z uroczystości, dzięki czemu możemy podziwiać jej ślubną kreację.

Gwiazda zdecydowała się na model o ołówkowym kroju na ramiączkach, z delikatnymi zdobieniami. Zdecydowanie w tej samej kreacji mogłaby pójść na premierę filmową czy elegancką galę. Trzeba jednak przyznać, że wyglądała niezwykle kobieco.

A co na temat jej stylizacji ślubnej sądzi stylista? "Olga Bołądź postawiła na minimalistyczną i bardzo kobiecą stylizację. Dopasowana sukienka to swoista wariacja ma temat ponadczasowej, ołówkowej spódnicy i klasycznego gorsetu. Jest z pazurem, lecz absolutnie nie wulgarnie. Kropką nad i okazały się proste szpilki w szpic i nonszalancka fryzura. W tym przypadku mniej z cała pewnością znaczy więcej. Całość prezentuje się fenomenalnie" - powiedział Michał Musiał w rozmowie z "Plotkiem".

Zobacz też:

Olga Bołądź lada dzień urodzi. Ostatnie dni ciąży dają się jej we znaki "Mam mieszane uczucia"

Ciężarna Olga Bołądź zamieściła czarno-białe zdjęcie i przekazała tragiczne wieści! Płyną kondolencje

Olga Bołądź w 14. tygodniu ciąży poszła na kolejne badanie. "Lekarka powiedziała..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy