Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Bohdan Smoleń przed śmiercią był w tragicznym stanie! Tak wygląda jego grób!

Bohdan Smoleń (+69 l.) dokładnie 9 czerwca obchodziłby swoje 74. urodziny. Słynny satyryk i aktor w ostatnich latach swojego życia zmagał się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Jeden z tabloidów postanowił sprawdzić, jak wygląda jego grób...

Bohdan Smoleń był jednym z bardziej lubianych i kochanych satyryków w naszym kraju 

Na swoim koncie miał także kilka ról filmowych, ale pod koniec życia największą popularność przyniosła mu rola listonosza Edzia w "Świecie według Kiepskich". 

W ostatnich latach zdrowie Smolenia mocno się pogorszyło. Był bowiem nałogowym palaczem, potrafił wypalić kilka paczek dziennie, co nie pozostało bez wpływu na jego zdrowie. 

W 2008 roku przeszedł przewlekłe zapalenie płuc, a do tego doznał pierwszego wylewu, a dwa lata później kolejnego. 

Reklama

Tak wygląda grób Smolenia

W 2015 roku w ciężkim stanie trafił do szpitala, bo miał poważne problemy z oddychaniem. Doszło też do trzeciego wylewu, po którym Smoleń dostał paraliżu nieal całego ciała i musiał poruszać się na wózku inwalidzkim. Do tego stracił też głos. 

Zmarł w grudniu 2016 roku. 

Jak po niemal ośmiu latach wygląda grób gwiazdora? "Super Express" postanowił sprawdzić, jak wygląda sytuacja. 

"Został pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Przeźmierowo koło Poznania, obok tragicznie zmarłych - syna i żony. 11 czerwca w Poznaniu ma zostać odsłonięty pomnik Bodana Smolenia, którego autorem jest Piotr Socha. Monument stanie na skwerze między ulicą Rybaki a Strzałową" - czytamy. 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bohdan Smoleń

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje