Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bobrowski skończył 40 lat

Aktor Szymon Bobrowski 16 maja świętował 40. urodziny.

Urodził się 16 maja 1972 roku w Koninie. Studiował w łódzkiej filmówce, którą ukończył w 1995 roku. Pierwsze kroki na scenie stawiał u boku Anny Dymnej i Andrzeja Seweryna. Na dużym ekranie zadebiutował w filmie "Kamień na kamieniu".

Reklama

Zagrał m.in. w "Demonach wojny wg Goi", "Prawie ojca", "Ostatniej misji", "Operacji Koza", "Życiu jako śmiertelnej chorobie przenoszonej drogą płciową", "Bokserze". Popularność przyniosły mu role w serialach "Na dobre i na złe" oraz "Magda M.".

"Ostatnio dostałem niezły komplement. W centrum handlowym podchodzi do mnie kobieta i mówi: 'Chciałam panu powiedzieć, że to jest straszne, w jaki sposób traktuje pan kobiety. To jest zwykłe chamstwo'. I to jest to! To znaczy, że moja rola w 'Magdzie M.' jest przekonywająca" - mówił kilka lat temu w jednym z wywiadów.

Prywatnie Bobrowski jest szczęśliwym mężem i ojcem Antosi, Michaliny i Ignacego. "Nawet kiedy czasem jakaś kobieta bardzo mi się podoba, to wiem, że miłość, rodzina, moje marzenia to są długo budowane fundamenty i nie zniszczę tego tylko dlatego, że widzę dziewczynę, która wygląda jak Monica Bellucci. A poza tym ja mam w domu wszystko, co jest mi potrzebne do szczęścia" - mówi.

Dowiedz się więcej na temat: Szymon Bobrowski | urodziny | aktor | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje