Reklama
Reklama

Blanka Lipińska miała wypadek. "Mogłam naprawdę stracić życie"

Blanka Lipińska miała wypadek. Na Instagramie poinformowała o sytuacji, która wydarzyła się podczas jej urlopu. Okazuje się, że mogła stracić życie.

Blanka Lipińska jest teraz na urlopie i zbiera siły na kolejne projekty zawodowe. Razem z przyjaciółmi i rodziną wygrzewa się w Egipcie. Korzysta z wolnego czasu, ile tylko może. Czas wypełnia jej relaks i realizowanie swoich pasji. Blanka uwielbia kitesurfing! Okazuje się, że sport daje jej poczucie wolności, które jest dla niej niezwykle ważne. "Na wodzie nie myśle absolutnie o niczym, a myślałam, że to niemożliwe. Zajebiste uczucie, dające ogromny spokój, odpoczynek i wytchnienie" - napisała na Instagramie.

Blanka Lipińska miała wypadek!

Na wakacjach Lipińską spotkała też nieprzyjemna sytuacja. Okazuje się, że doszło do poważnego wypadku. Na szczęście obrażenia gwiazdy są niewielkie, na głowie został jej "pamiątkowy" guz. 

Pisarka postanowiła jednak nie przejmować się tymi wydarzeniami. Nie chce psuć sobie wakacji i z pozytywnym nastawieniem wróciła do urlopowania. A na koniec tylko dodała: "Tak się kończy blokowanie twarzą".

Reklama

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

Zobacz także:

Grabowska urodziła! Wybrała śliczne imię dla córeczki

Problemy u Julii Wieniawy? Nie tego się spodziewała!

Wiemy, kto wygrał XII edycję "Tańca z gwiazdami"! Co za zaskoczenie...pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama