Reklama
Reklama

Blake Lively urodziła czwarte dziecko? Aktorka tradycyjnie myli tropy…

Blake Lively (35 l.) zamieściła zdjęcie, opatrzone komentarzem, który mógłby zostać odebrany jednoznacznie, gdyby nie to, że aktorka, swoim zwyczajem myli tropy. Przewrotnie zasugerowała fanom, że jej odrobinę pogrubiona talia nie ma nic wspólnego z porodem…

Blake Lively  i jej mąż Ryan Reynolds nie dali się dotąd poznać jako osoby wyjątkowo wylewne, Wręcz przeciwnie, niechętnie dzielą się prywatnością. 

Dyskretne ciąże Blake Lively

Nawet gdy aktorka pozowała z wyraźnym brzuszkiem w kolejnych czterech ciążach, ani ona ani jej mąż słowem się na ten temat nie zająknęli. 

Wiadomo, że Lively i Reynolds są rodzicami trzech córek, które noszą imiona Inez, Betty i James. To ostatnie imię czasem wprowadza w błąd polskie media. Dziewczynka otrzymała imię James po ojcu Ryana Reynoldsa, który przegrał walkę z chorobą Parkinsona krótko po narodzinach wnuczki. 

Reklama

Lively i Reynolds mają czwarte dziecko?

Czwarta ciąża aktorki wyszła na jaw niejako przypadkiem, podczas bankietu magazynu „Forbes”. Ciążowy brzuszek zaprezentowała także pozując z mężem podczas gali American Cinematheque Awards. Chociaż brzuszek aktorki przyciągnął wszystkie spojrzenia, Tradycyjnie ani ona, ani Reynolds nie wspomnieli słowem na ten temat…

We wrześniu, jakby od niechcenia, Lively wrzuciła kilka ciążowych zdjęć na Instagram, tłumacząc w komentarzu, że robi to po to, by „11 facetów czatujących pod domem dało wreszcie spokój”. Jednocześnie podziękowała fanom za „nieobserwowanie kont, na których pojawiają się zdjęcia dzieci” oraz mediom, które nie pokazują twarzy dzieci. 

Blake Lively myli tropy

Nie jest tajemnicą, że zarówno ciąży, jak i tego, że się skończyła, nie da się ukrywać w nieskończoność. Aktorka jednak jest najwyraźniej zmotywowana by mylić tropy, bo zdjęcie, na którym już z płaskim brzuchem, jednak odrobinę szerszą niż zwykle talią pozuje z mężem opatrzyła podpisem: "Byłam zajęta" i emotkami przedstawiającymi jedzenie. 

Na kolejnych zdjęciach widać potrawy, najwyraźniej przygotowane na wieczór Super Bowl. Wygląda na to, że aktorka postanowiła wmówić fanom, że jej pogrubiona talia jest wynikiem ciąży, ale spożywczej…

Zobacz też:

Blake Lively miała dość. Pokazała intymne fotki na złość paparazzi

Zachwycająca Blake Lively w ciąży! To już czwarte dziecko z Ryanem Reynoldsem

Blake Lively wraca do aktorstwa. O jej nowej roli już jest głośno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blake Lively | Ryan Reynolds
Reklama
Reklama
Reklama