Reklama

Reklama

Reklama

Beztroska Kurdej-Szatan zapewnia: "Kompletnie nie martwię się pieniędzmi"

Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) od dłuższego czasu mierzy się z kryzysem wizerunku i niepochlebnymi komentarzami. Po aferze ze zwyzywaniem osób pracujących w straży granicznej Basia robi, co może, aby znów wzbudzić sympatię wśród fanów. Celebrytka stara się, aby publika o niej nie zapomniała i co jakiś czas dzieli się swoimi mądrościami. Ostatnie wywody dotyczyły pieniędzy.

Barbara Kurdej-Szatan karierę rozpoczynała w talent show, a także w reklamie popularnej sieci telefonii komórkowej. Zwariowaną blondynkę pokochała publika, a Basia zaczęła dostawać ciekawsze propozycje w branży filmowej.

Przez lata wcielała się w Joasię w serialu "M jak miłość". Próbowała również sił w tańcu i wystąpiła w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a także pokazała, że jest utalentowaną wokalistką i pojawiła się w piętnastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i kryzys wizerunku

Nie da się ukryć, że Kurdej-Szatan w pewnym momencie kariery była jedną z popularniejszych celebrytek w rodzimym show-biznesie. Jednak kilka miesięcy temu 35-latka pokusiła się o wulgarny wpis dotyczący straży granicznej. Po jej słowach wybuchł skandal, a Basia musiała się gęsto tłumaczyć ze swoich krytycznych słów.

Po tym wydarzeniu aktorka mierzyła się z kryzysem wizerunku, a internauci nie pozostawiali na niej suchej nitki.

Teraz Basia próbuje znów wkraść się w łaski fanów i co jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach. Kilka dni temu wzięła udział w promocji książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają" i udzieliła kilka wywiadów.

Barbara Kurdej-Szatan wyznaje, że nie martwi się pieniędzmi

Aktorka niedawno sama wypuściła na rynek książkę, w której opisała swoje przygody i doświadczenia. Teraz 35-latka postanowiła wesprzeć koleżankę Joannę Przetakiewicz i pojawiła się na promocji jej "dzieła".

Przy okazji Basia miała okazję porozmawiać z prasą i udzielić kilku wywiadów. W rozmowie z portalem "Pudelek" pokusiła się o wywody na temat pieniędzy. Jak się okazuje, artystka ma zdrowy dystans do posiadania dóbr materialnych i kompletnie nie martwi się zarobkami!

Dobre podejście?

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama