Reklama
Reklama

Betty White ma prawie 100 lat i zdradza swoją receptę na długowieczność!

Betty White (99 l.) 17 stycznia 2022 roku skończy 100 lat! Aktorka zdradziła swoim fanom przepis na długowieczność! Przyznała, czego unikała w swoim życiu!


Betty White to amerykańska aktorka, która przyszła na świat 17 stycznia 1922 roku. Kobieta była trzykrotnie zamężna, jednak nigdy nie zdecydowała się na macierzyństwo. Betty postawiła na karierę w przemyśle filmowym i wystąpiła w ponad 80 produkcjach! 

White niedługo będzie obchodzić setne urodziny. Z tej okazji hollywoodzka gwiazda podzieliła się z fanami swoim radami na życie. Zaskakujące słowa!

Betty White ma prawie 100 lat i zdradza swoją receptę na długowieczność!

Betty White w rozmowie z magazynem "People" przyznała, że uważa siebie za szczęściarę. Kobieta podkreśliła, że jest w formie i czuje się bardzo dobrze. Dodała także, że jest urodzoną optymistką i nigdy nie traci pogody ducha. 

Reklama

Gwiazda została zapytana przez dziennikarzy o swoją dietę. Okazało się, że aktorka unika... wszystkiego, co zielone!

Jak widać, 99-latka nie lubuje się w zdrowym odżywianiu. Kobieta woli zjeść hot-doga, napić się wódki. Według jej osobistej asystentki, Kiersten Mikelas, aktorka uwielbia kanapki z masłem orzechowym, fasolkę po bretońsku i sałatę lodową na pszennym pieczywie. Podobno te smaki White pamięta jeszcze z dzieciństwa, a takie dania przygotowywała dla niej jej matka. 

To nie koniec rad artystki. W dalszej części rozmowy z magazynem gwiazda wyznała swoją receptę na udane życie. Aktorka wyznała, że warto jest cieszyć się każdym dniem: "Smakuj każdą chwilę",

Betty sama stosuje się do swojej mantry i większość wolnego czasu spędza w słonecznym Los Angeles, gdzie oddaje się swoim zainteresowaniom: układa puzzle, gra w gry, a także ogląda programy dokumentalne o zwierzętach, które uwielbia. Sama otacza się wieloma czworonożnymi przyjaciółmi.

White nie zapomina o swoim zmarłym mężu, Allenie Luddenie. Zdjęcie ukochanego trzyma przy łóżku i w stronę jego podobizny śle pocałunki. Allan był trzecim i ostatnim mężem gwiazdy. Para pobrała się w 1963 roku i była ze sobą do śmierci mężczyzny, która nastąpiła w 1982 roku na skutek choroby nowotworowej. 

Na swoje setne urodziny Betty planuje zorganizować małe przyjęcie dla najbliższych!

Zobaczcie również:

Sophia Loren kończy 87 lat! Jak zmieniała się gwiazda kina?

Jane Fonda obchodzi 84. urodziny! Aż trudno uwierzyć... Czas się dla niej zatrzymał!

Sara James pokazała mamę. Wyglądają jak siostry!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Betty White
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy