Reklama
Reklama

Beckham zmienił dla żony nazwisko. Nicola Peltz miała romans z Justinem Bieberem?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz stanęli w minioną sobotę na ślubnym kobiercu w Palm Beach. Wydarzenie zgromadziło masę gwiazd i celebrytów. Dowiedzieliśmy się też, że młody Beckham przyjął nazwisko swojej ukochanej. Co właściwe wiemy o Nicoli Peltz?

Wesele Brooklyna Beckhama (23 l.) i Nicoli Peltz (27 l.) zgromadziło prawdziwą śmietankę towarzyską. Nie zabrakło członkiń Spice Girls, Gigi Hadid, Nicole Richie, Elizabeth Hurley czy Gisele Bündchen.

Reklama

Po wydarzeniu na Instagramie zaroiło się od zdjęć z tego wydarzenia, a oprócz tego do sieci przedostała się również informacja, że Brooklyn oficjalnie przyjął nazwisko swojej żony.

23-letni Brooklyn postanowił przyjąć nazwisko swojej ukochanej jako drugie. Po ślubie z 27-letnią gwiazdą nazywa się więc Brooklyn Joseph Peltz Beckham.

Beckham zmienił nazwisko dla Nicoli Peltz. Co o niej wiemy?

Nicola Peltz urodziła się 9 stycznia 1995 roku w Hrabstwie Westchester. Jest znaną amerykańską aktorką oraz modelką. Ojcem 27-latki jest biznesmen Nelson Peltz. Ma również dwóch braci.

Nicola popularność zdobyła, wcielając się w postać Tessy Yeager w filmie "Transformers: Wiek zagłady", a także Katary w amerykańskiej wersji filmu animowanego "Ostatni Władca Wiatru".

27-letnia Peltz może pochwalić się także dużymi osiągnięciami w branży modelingu. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach największych magazynów mody ("V Magazine", "La Mode"). Modelka prezentowała również kolekcje takich marek, jak Balenciaga czy Pepe Jeans.

Nicola Peltz - związki przed Brooklynem Beckhamem

Nicola Peltz, zanim poślubiła Brooklyna, spotykała się z amerykańskim piosenkarzem Paulem Kleinem, a także z bratem Gigi Hadid. W 2016 roku w sieci pojawiły się plotki na temat tego, że Nicola randkuje z Justinem Biebere, jednak nie zostały nigdzie oficjalnie potwierdzone. 

Zobacz też:
Wojewódzki zaprasza Stocha do swojego programu. "Zbyt mocno obnoszę się ze swoim ateizmem"

Kasia Cichopek "nie tryska radością" po wyprowadzce. Udaje tylko przy dzieciach. "Przed nim już nie musi się ukrywać"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brooklyn Beckham
Reklama
Reklama
Reklama