Reklama
Reklama

Beata Tyszkiewicz szykuje się do urodzin. Córki przygotowały niespodziankę

Beata Tyszkiewicz 14 sierpnia będzie świętowała 84. urodziny. Wszystko wskazuje na to, że aktorka, która od kilku lat nie opuszcza mieszkania, z tej okazji pozwoli sobie na odrobinę szaleństwa. Zadbają o to jej córki: Karolina i Wiktoria.

Beata Tyszkiewicz jeszcze 5 lat temu była aktywna zawodowo i żyła pełnią życia. Nie odmawiała sobie nawet ulegania swojemu ulubionemu nałogowi. Przełomem okazał się czerwiec 2017 roku, gdy aktorka z zawałem serca została przewieziona do szpitala w Aninie. Konieczne okazało się przeprowadzenie zabiegu udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie, a Tyszkiewicz tak się z tego ucieszyła, że gdy tylko mogła wstać z łóżka, uczciła sukces papierosem. Dopiero gdy kilka dni po wypisaniu ze szpitala, trafiła do niego ponownie, znów z silnymi bólami w klatce piersiowej, zrozumiała, że sprawa jest poważna. 

Reklama

Beata Tyszkiewicz szykuje się do 84. urodzin

Aktorka zrezygnowała z zasiadania w jury „Tańca z gwiazdami”, rzuciła palenie i przeszła na dietę bezglutenową. Jej córka, Karolina Wajda ujawnia w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”:

Z czasem aktorka zaczęła sprawiać wrażenie, jakby popadła z jednej skrajności w drugą. Niemal w ogóle nie opuszcza swojego mieszkania, a jednymi osobami, z którymi się widuje, są jej córki: Karolina i mieszkająca na stałe w Szwajcarii Wiktoria oraz nastoletnie wnuki. W ich gronie aktorka spędzi swoje 84. urodziny, przypadające 14 sierpnia. Jak tłumaczy Karolina Wajda w rozmowie z tabloidem:

Zrobienie deseru odpowiedniego dla osoby z nietolerancją glutenu nie jest szczególnie trudnym zadaniem, ale trzeba się trochę  nakombinować. Jak ujawnia Karolina Wajda, do tej pory furorę robił tort Pavlova na bazie bezy, wykonanej z jajek i cukru, bez żadnego dodatku mąki, ale chyba już się przejadł. Jak zapewnia córka Tyszkiewicz:

Zobacz też:

Iwona Pavlović ujawnia, co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz. Przed laty zniknęła z mediów i zamilkła

Kulawy Urbański i wulgarna Tyszkiewicz... to największe skandale "Tańca z gwiazdami"!

Anna Wendzikowska kusi na plaży. Fani zachwyceni: „Piękno i bóstwo”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tyszkiewicz | Karolina Wajda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy