Reklama
Reklama

Beata Kozidrak w stylówce za 10 tys. zł. Zdradziła wysokość "skromnej" pensji

Beata Kozidrak (62 l.) podczas rozprawy sądowej wyjaśniała, że zarabia jedynie 10 tys. zł miesięcznie. "To średnia z ostatnich miesięcy. Był covid i nie graliśmy praktycznie koncertów" - tłumaczyła. Jej obrońca wnioskował więc o łagodny wyrok i obniżenie grzywny do 30 tys zł. W sobotni poranek wokalistka stawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" w stylówce za prawie 10 tys. zł. Czyżby wszystko przepuszczała na ciuchy?

Za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu Beata Kozidrak została skazana na karę grzywny w wysokości 50 tys. zł, świadczenie pieniężne w wysokości 20 tys. zł na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów.

Nie zastosowano wobec niej kary ograniczenia wolności. Jako okoliczność łagodzącą sędzia Agata Pomianowska podała "przyznanie się do winy, dorobek artystyczny i zasługi dla polskiej kultury".

Reklama

Beata Kozidrak w stylówce za 10 tys. złotych! "Zarabiam 10 tys. miesięcznie"

W sobotni poranek Beata Kozidrak stawiła się w studio "Dzień dobry TVN", by w rozmowie z Ewą Drzyzgą skomentować wyrok i swój udział w programie "Mask Singer".

Na tę okazję gwiazda wybrała zwiewną sukienkę przed kolana i sandały na wysokich obcasach. "Fakt" podliczył, że kreacja kosztowała prawie 10 tys. złotych, czyli tyle, ile Beata Kozidrak zarabia miesięcznie.

Sukienka - 3,4 tys. zł

Sandały Marco de Vincenzo - 6 tys. zł

Ile naprawdę zarabia Beata Kozidrak?

Czy jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu faktycznie miesięcznie wyciąga jedynie 10 tys.?

Organizatorzy koncertów wiedzą doskonale, że jest jedną z najdroższych artystek na polskiej scenie i za jeden koncert zgarnia nawet 60 tys. zł. W kwietniu grała aż osiem koncertów, występowała w programie "Mask Singer". W ubiegłym roku wydała też książkę biograficzną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Obecnie pracuje nad filmem o sobie.

Podczas rozprawy w sądzie mówiła, że często występuje za darmo, stąd może tak niskie zarobki.

Zobacz też:

Wielka afera z udziałem Klimenta. Kolejne kobiety zabierają głos

Wieniawa zadała szyku w kościele. Tak wystroiła się na komunię

Matura 2022 z języka angielskiego. Zobacz odpowiedzi i arkusz CKE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy