Reklama
Reklama

Beata Kozidrak jeździ luksusowymi samochodami. Ceny mogą przyprawić o zawrót głowy!

Beata Kozidrak nie stroni od luksusów. Lubi otaczać się porządnymi przedmiotami, w tym drogimi samochodami, których ceny mogą przyprawić o zawrót głowy. Zdjęcia mówią same za siebie - w swoim życiu jeździła już wieloma robiącymi wrażenie modelami. Widywana jest za kółkiem takich aut, o których większość śmiertelników mogłaby tylko pomarzyć. Czym jeździ wokalistka zespołu Bajm?

Beata Kozidrak ma wiele pasji, a jedna z tych największych tworzy jej zawodową ścieżkę. Mowa, rzecz jasna, o śpiewaniu  (zobacz nowy klip!) i koncertowaniu. Już od najmłodszych lat przejawiała talent muzyczny. Gdy była w szkole podstawowej, uczęszczała na lekcje gry na skrzypcach. Ciekawostką jest, że w szkole średniej trenowała szermierkę i gimnastykę artystyczną, lecz porzuciła je dla śpiewu.

Swój sceniczny debiut zaliczyła, śpiewając w szkolnym chórze. Od tamtej pory wiele zdarzyło się w jej muzycznej karierze. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd.

Kozidrak dość sporo koncertuje, wydała płyty, jest doceniana - także finansowo - dlatego może pozwolić sobie na różne luksusy. Na przykład na zakup drogich samochodów.

Reklama

Samochody Beaty Kozidrak. Czym jeździ wokalistka Bajmu?

Przez te wszystkie lata Kozidrak jeździła już wieloma modelami samochodów. Można było zobaczyć ją w czarnym Audi A8, lecz akurat to auto niekoniecznie kojarzy jej się dobrze. W 2010 roku, kiedy to doszło do wypadku, jechała nim wraz z Andrzejem Pietrasem. Ich pojazd wpadł w poślizg i wypadł z drogi.

Ostatnimi czasy wokalistka Bajmu widywana jest za kierownicą luksusowego ciemnego BMW. Według prasy koszt takiego auta oscyluje wokół kwoty nawet pół miliona złotych! Zresztą Kozidrak chyba lubi tę markę motoryzacyjną, bowiem widywano ją także w białej wersji tego samochodu.

To nie jedyne auta w garażu Beaty. Kilka miesięcy temu podjechała pod studio "Dzień dobry TVN" czerwonym Mercedesem.


Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Bajm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy