Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Beata Kempa komentuje swój styl: Zdarza mi się samej projektować!

Beata Kempa (50 l.) postanowiła skomentować swój styl na łamach jednego z tabloidów. Co o swoich kreacjach sądzi lwica PiS-u?

Nie da się ukryć, że Beata Kempa jest jedną z najbardziej charakterystycznych posłanek PiS-u. Wyprzedzić ją może jedynie Krystyna Pawłowicz. Musimy jednak przyznać, że stylizacje tej drugiej nie umywają się nawet do strojów posłanki Beaty.

Weźmy pod lupę choćby kreację, którą Kempa założyła na powitanie papieża Franciszka podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Suknia była szeroko komentowana przez kolorowe media.

Jeszcze większym zaskoczeniem jest to, że tą skromną stylizację zaprojektowała... sama Beata Kempa!

"Nie mam żadnej stylistki. Sama kupuję swoje ubrania. Mam kilka ulubionych sklepów. Nie kupuję drogich rzeczy, bo nie lubię. Ubrania i tak się zniszczą lub opatrzą" - przyznaje na łamach "Super Expressu" posłanka PiS-u.

Tabloid postanowił spytać Daniela Jacoba Dali, polskiego projektanta mody, który ubierał takie sławy jak Paris Hilton czy też Naomi Campbell, jak on ocenia styl Beaty.

Okazuje się, że posłanka Kempa ma u niego wysokie notowania. Według Daniela lwica PiS-u mogłaby uwieść niejednego mężczyznę!

Zgadzacie się z opinią fachowca?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kempa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje