Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Basia Kurdej-Szatan wyjawiła prawdę na temat jej małżeństwa! Zaskakujące słowa!

Już od dawna Rafała Szatana (30 l.) dręczyło to, że nie potrafił zawodowo dotrzymać kroku swojej żonie, Basi Kurdej-Szatan (33 l.). Jednak teraz udowodnił, że ma ogromny talent i nie potrzebuje jej protekcji. Czyżby swoimi sukcesami chciał przykryć problemy w ich związku?

Na scenie światowej sławy tenor - Andrea Bocelli. Publiczność słucha jak zahipnotyzowana, a siedząca w pierwszym rzędzie Barbara Kurdej-Szatan ociera łzy wzruszenia. Ale to nie miłość do włoskiej opery, a uczucie do męża kazało gwieździe zasiąść na widowni tego wieczoru.

Reklama

Tym, który wcielił się w postać tenora, był Rafał Szatan biorący udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Publiczność nagrodziła występ owacjami na stojąco, a Basię rozpierała duma. Nigdy nie zwątpiła w to, że jej mąż dostanie szansę, by udowodnić, na co go stać. I ten dzień wreszcie nadszedł.

"Rafał miał już dość określania go mianem: ‘męża znanej żony’. To nie wpływało dobrze na ich relacje" - twierdzi znajoma pary. 

Basia wierzy w to, że jego sukces wyciszy napiętą atmosferę w ich związku, w którym on czuł się niedoceniony, niczym bohater drugiego planu, na którym gwiazdą była ona. Obecnie aktorka gra w "M jak miłość", "W rytmie serca" i na deskach Teatru Variété, prowadzi też "Kocham Cię, Polsko" i "The Voice Kids", nadal pojawia się w reklamie sieci komórkowej.

Trudno z nią rywalizować, bije rekordy popularności. Magazyn "Forbes" umieścił ją na 4. miejscu listy Najcenniejszych Polskich Gwiazd 2017. Widząc zainteresowanie artystką, szefowie TVP to jej powierzyli prowadzenie Sylwestra 2017 w Zakopanem. Ten wieczór uświetnił jej występ z mężem.

"Basia postawiła taki warunek. Tamtej nocy była znakomita okazja, by Rafał zaprezentował umiejętności wokalne. Bez żony nie otrzymałby tej szansy" - mówi jej przyjaciółka.

Rzeczywiście, tej nocy nie było wątpliwości, że aktorka chciała zwrócić uwagę producentów na ukochanego. Cieszyła się, gdy Luisa Fonsi, wykonawcę popularnego "Despacito", mylono z jej Rafałem. Kurdej podkreślała też talent aktorski małżonka.

Jednak gdy otrzymał rolę w "M jak miłość", nie obyło się bez złośliwych komentarzy, że bez niej nie miałby tej pracy.

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Basia Kurdej-Szatan | Rafał Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje