Reklama
Reklama
Tylko u nas

Baron załatwił Kubickiej fuchę w TVP! Będzie nową gwiazdą telewizji?

Taki chłopak to skarb! Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, Sandra Kubicka ma szansę zostać gwiazdą TVP, a wszystko dzięki jej ukochanemu, Baronowi. Wiemy, co muzyk załatwił swojej dziewczynie!

Baron załatwił fuchę Kubickiej w TVP

Baron związany jest z Telewizją Publiczną od blisko dekady. W 2013 wraz z kolegą z zespołu Afromental, Tomsonem, został jurorem w "The Voice of Poland" i od tamtej pory jego współpraca z TVP układa się wręcz wzorowo, co zaowocowało m.in. angażem do "The Voice Kids" i wygranymi w plebiscycie Telekamery. 

Nic więc dziwnego, że popularny gitarzysta zdecydował się wykorzystać swoje kontakty i pomóc ukochanej w realizacji kolejnego projektu. Jak udało się ustalić Pomponikowi, trwające prace nad nowym programem lifestyle’owym TVP, który ma poprowadzić partnerka Barona, Sandra Kubicka.

Reklama

"Ławka nazwisk, która chciałaby pracować w TVP jest dość krótka, bo to wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Baron polecił Sandrę jednej z firm produkcyjnych, która przygotowuje nowe formaty dla telewizji i udało się, bo prace nad nim właśnie ruszyły" - zdradza w rozmowie z nami osoba związana z produkcją.

Tak zareagowali pracownicy TVP

Wiadomość ta wywołała już spore poruszenie wśród pracowników TVP, mimo, że na ten moment program ten przewidziany jest jedynie jako format internetowy.

"Na telewizyjnych korytarzach aż wrze od plotek, ale o samym programie niewiele na ten moment wiadomo, na razie jedynie tyle, że będzie transmitowany w sieci na oficjalnym VOD Telewizji Publicznej. Jeśli będzie cieszył się dobrą oglądalnością, niewykluczone, iż pokaże go również telewizja" - dodaje nasz informator.

Portfolio telewizyjnej Kubickiej nie jest na ten moment zbyt pokaźne. Fotomodelka ma za sobą udział w "Tańcu z gwiazdami" i gościnną wizytę w "Top Model". Do tej pory nie miała jednak okazji wykazać się w roli prezenterki, ale najwyraźniej jej brak doświadczenia nie przeszkadza producentom. Ciekawe tylko, co na to powiedzą bardziej doświadczone koleżanki...

Będziecie oglądać program Sandry?

Zobacz też:

Kubicka i Baron wygrali konkurs na najbardziej żenującą reklamę. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

Baron rzucił alkohol. Teraz chwali się abstynencją. "Wypiłem tyle, ile powinienem". Co na to Kubicka?

Sandra Kubicka poważnie chora. Na co choruje partnerka Barona? "Leżałam na podłodze. Płakałam i nie mogłam się ruszyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Milwiw-Baron | Sandra Kubicka | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy