Reklama

Reklama

Reklama

​Barbara Kurdej-Szatan posądzona o retuszowanie zdjęć. Jest aż tak dobrze?

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.) pokazała zdjęcie z przyjaciółką. Obie pozują do niego w kostiumach kąpielowych. Jedna z komentujących wyraziła podejrzenie, że zdjęcie zostało poddane obróbce graficznej. Rzeczywiście jest aż tak idealne?

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą burzliwe miesiące. Cieniem na jej wizerunku położył się opublikowany jesienią zeszłego roku wpis pod adresem Straży Granicznej,  odpierającej szturmy nielegalnych migrantów na wschodnią granicę Polski. Prezes Kurski jednym wpisem na Twitterze rozwiązał współpracę z celebrytką, informując, że nie jest już mile widziana na planie serialu „M jak miłość”. Na Kurdej-Szatan posypały się gromy. Z jednej z najbardziej lubianych polskich celebrytek w mgnieniu oka stała się osobą publicznie potępianą, a na dodatek jej internetowy wpis został wykorzystany przez białoruską propagandę.

Reklama

Ratunkiem dla jej kariery miał być „Projekt Cupid”, w którym uczestnicy w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a szukają miłości. Miał także uratować Przemka Kossakowskiego, który po porzuceniu powszechnie lubianej Martyny Wojciechowskiej, znalazł się wraz z Basią na szczycie rankingu najbardziej znienawidzonych celebrytów. Kossakowski jednak zrezygnował po pierwszym sezonie i, póki co, trzyma się swojego postanowienia, by otworzyć dom wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Barbara Kurdej-Szatan posądzona o retusz

Kurdej-Szatan, która wiązała wielkie nadzieje z „Projektem Cupid”, licząc na to, że pomoże jej on ocieplić wizerunek, znalazła się w trudnej sytuacji, jednak wydaje się podchodzić do tego ze spokojem. Trudno jej się dziwić, to nie pierwszy kryzys w jej karierze. 

4 lata temu, gdy media obiegła plotka, że pozycja Kurdej-Szatan w TVP stała się tak mocna, że to właśnie ona jest typowana do prowadzenia reaktywowanego „Czaru par”, okazało się, że sytuacja jest dokładnie odwrotna. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego tak nagle popadła w niełaskę i została odsunięta od prowadzenia wszystkich programów, a jedyną nitką łączącą ją z telewizją publiczną pozostała wtedy rola w „M jak miłość”.  Nieoficjalnie wspominano o powodach na tle politycznym. Wtedy jakoś sobie poradziła, więc pewnie i teraz sobie poradzi.

Na razie zbiera siły na wakacjach. Ostatnio zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z przyjaciólką. Obie pozują w kostiumach kąpielowych na tle skalnej zatoki.  Celebrytka opatrzyła zdjęcie podpisem:

Pod zdjęciem pojawiła się masa serduszek oraz pełen sceptycyzmu wpis: 

Rzeczywiście Barbara wygląda na tym zdjęciu aż tak dobrze, by wzbudzić takie podejrzenia? 

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan pałaszuje lody na zagranicznych wakacjach. Pokazała się też w bikini!

Barbara Kurdej-Szatan znowu jest atakowana. Poszło o jej udział w imprezie Trzaskowskiego

Tina Louise pręży ciało na wakacyjnych fotkach

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy