Reklama
Reklama

Barbara Kurdej-Szatan o rozstaniu Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego! Oto, co wyjawiła

Rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej zaskoczyło wielu. W sprawie wypowiedzieli się już sami zainteresowani, a teraz swoje zdanie wypowiedziała również Barbara Kurdej-Szatan, która występuje z Adamem Zdrójkowskim w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co wyjawiła naszemu reporterowi?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, którzy poznali się na planie "Rodzinki.pl", byli parą jak z obrazka (zobacz!). Byli, bo właśnie się rozstali, i to w dość niejasnych okolicznościach.

Tuż po finale "Tańca z gwiazdami" w mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać było, jak Wiktoria Gąsiewska przytula się i trzyma za rękę tancerza Jakuba Lipowskiego.

Reklama

To wywołało falę spekulacji, gdyż dotąd wszyscy byli przekonani, że nadal jest w związku z Adamem Zdrójkowskim.

Występujący obecnie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor poproszony o komentarz przez "Plotka" wyjawił wówczas tajemniczo, że jest mu bardzo przykro. Teraz z kolei zapewnił w rozmowie z "JastrząbPost", że czuje się dobrze i stara się, żeby jego życie prywatne nie wpływało na sferę zawodową.

Wiktoria Gąsiewska z kolei dwa dni po tym, jak w sieci ukazały się jej zdjęcia z Jakubem Lipowski, wydała "oświadczenie" na instastory, w którym poinformowała, że rozstali się już jakiś czas temu. Dodała również, że życzy mu jak najlepiej i tylko oni znają prawdziwy powód rozstania.

Barbara Kurdej-Szatan o rozstaniu Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Nasz reporter poprosił o komentarz w sprawie rozstania Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje razem z aktorem w obecnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Aktorka zdaje sobie sprawę, że Adamowi Zdrójkowskiemu nie jest teraz łatwo, dlatego tym bardziej ceni go za profesjonalizm.

Nie da się jednak ukryć, że - podobnie jak wielu fanów pary - nieco żałuje, że się rozstali. Ma adzieję, że być może się zejdą!

Co jeszcze zdradziła naszemu reporterowi? Sprawdźcie w wideo poniżej:

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już teraz!

Zobacz też:

Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadały szyku! Szatan boska, ale to mini Sykut skradła show!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Paulina Sykut-Jeżyna jako Toni Braxton! Tak wyglądała jej spektakularna metamorfoza!

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

 

 

 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy