Reklama
Reklama

Barbara Kurdej-Szatan najadła się wstydu na weselu! Zaczęła otwierać koperty z pieniędzmi!

Barbara Kurdej-Szatan nie schodzi z pierwszych stron gazet. Aktorka po aferze z wulgarnym wpisem uznała najwyraźniej, że nie będzie czekać, aż ludzie zapomną i ruszyła do medialnej ofensywy. Skandal zbiegł się z premierą książki o jej życiu, w którym celebrytka naprawdę sporo wyjawiła. Tym razem do sieci trafił fragment, w którym opisała początku jej związku z Szatanem i odsłoniła też kulisy ich wesela, a tam nie brakowało zwrotów akcji...

Barbara Kurdej-Szatan zaistniała w mediach dzięki współpracy z operatorem sieci komórkowej. Potem jej kariera nabrała zawrotnego tempa i  pewnym momencie można było odnieść wrażenie, że aktorka zaraz wyskoczy z lodówki. 

Jej wizerunek poważnie jednak ostatnio ucierpiał. Oczywiście chodzi o jej słynny już wulgarny wpis, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "mordercami". 

Po wybuchu afery Barbara przeprosiła i to dwukrotnie, ale ludzi i tak nie przekonała. Zamiast jednak przeczekać ten trudny czas, Kurdej-Szatan uznała, że przejdzie do medialnej ofensywy.

Zaczęła od wywiadu w "Gazecie Wyborczej", potem rozpłakała się u Magdy Mołek, a na koniec starła się ze Sławomirem Jastrzębowskim. 

Reklama

Kurdej-Szatan o początkach jej związku z Szatanem

Afera zbiegła się z premierą jej książki, czego najwyraźniej nie dało się już zatrzymać. Wydawca udostępnia mediom kolejne fragmenty z tego dzieła, które mają zachęcić ludzi do zakupu całości. 

Basia otworzył się na temat początków jej relacji z Rafałem. Okazuje się, że para bardzo szybko się zaręczyła, co zszokowało jej rodziców...

"Dramat" Kurdej-Szatan na weselu. Zaczęła grzebać w kopertach

Wesele odbył się jednak dopiero, gdy córka Hania miał 6 miesięcy. Podczas imprezy doszło jednak do nieprzyjemnego incydentu.

Właścicielka sali weselnej zażądała uiszczenia opłaty za wynajem w trakcie uroczystości, choć ponoć umawiała się z młodą parą, że należności uregulują następnego dnia. 

Szatanowie nie mieli pieniędzy przy sobie, więc Baśka zaczęła grzebać w kopertach od gości...

Zobacz też:

Meghan Markle wygrała z tabloidem w sądzie. Wydała oświadczenie

Trump krytykuje Meghan Markle: "Harry został wykorzystany"!

Absurdalny zwyczaj w rodzinie królewskiej! Księżna Diana przeżywała dramat


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy