Reklama
Reklama

Awantura między Waldemarem i Ewą z "Rolnika". Szok, co wyszło

W przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony doszło do kłótni Ewy i Waldka. Jej powodem była... mama rolnika, która nie akceptuje jego wyboru. Ewa szanuje rodziców i jeśli nie zostanie zaakceptowana przez mamę Waldka, to nie ma mowy, żeby jej noga postała na gospodarstwie Waldiego.

"Rolnik szuka żony" do ostatnich chwil obfituje w zwroty akcji. Wydawało się, że między Waldkiem a Ewą może nie do końca zaiskrzy, ale nikt nie spodziewał się, że może między nimi dojść do nieporozumień z powodu rodziny rolnika. Gospodarz spod Pakości wyraźnie niecierpliwił się, że jego kandydatka nie potrafi się określić i jeszcze nie zdecydowała, czy chce u niego zamieszkać.

Reklama

"Stoimy w miejscu (...) Chciałbym, żeby to szybciej szło. Boję się, że w pewnym momencie powiem, że za długo to się już ciągnie i zrezygnuję" — wyznał ze smutkiem.

"Rolnik szuka żony 10". Ewa nie została zaakceptowana przez mamę Waldemara

Wówczas Ewa wyjaśniła, że nie czuje się pewnie i nie potrafi tak z dnia na dzień zdecydować o przyszłości.

"Miałam pewien dystans przez pewne sytuacje, ciężko mi nagle zrobić zwrot akcji, że jest inaczej. Waldek od różnych stron dał mi się poznać (...) Nie można budować na takiej niepewności"- stwierdziła Ewa.

Kandydatka Waldemara opowiedziała, skąd ta niepewność się u niej wzięła. Chodziło o to, że nie została zaakceptowana przez mamę rolnika.

"Ty dobrze wiedziałeś, jak zareagowali na twój wybór  i jaka jest atmosfera w domu. Jeśli ja nie odpowiadam, to nie chcę na siłę do siebie przekonywać (...) Nie chcę być przeszkodą. Czy ja zawiniłam? Wydaje mi się, że nic nie zrobiłam" - powiedziała stanowczo uczestniczka show.

"Rolnik szuka żony 10". Ewa żąda wyjaśnień

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" był wyraźnie zniecierpliwiony i prosił, by nie mieszała rodziców do ich wzajemnej relacji. Na co Ewa odpowiedziała, że skoro on mieszka z rodzicami i do nich należy gospodarstwo, to siła rzeczy musi ich brać pod uwagę, bo jeśli zdecyduje się na relację z Waldkiem, to wszyscy zamieszkają pod jednym dachem. Oczekuje zatem, że rolnik porozmawia z mamą i wyjaśni jej, jakie ma plany i czego oczekuje, tak, by ona po prostu zaakceptowała jego wybór i zaakceptowała Ewę. Tylko tyle.

"Chcesz ze mną być czy nie?" - zastanawiał się głośno rolnik. 

"Mówiłeś, że boisz się tego tematu podejmować i że boisz się reakcji rodziców. Czy ty jesteś w stanie, by dźwignąć ten temat? Zawiodłam się po prostu. Nie chcę być przeszkodą między tobą a rodzicami. Czuje się bezpodstawnie oceniona negatywnie" - żaliła się Ewa.

"Czemu mieszasz do tego moich rodziców. (...) Obiecuję, że porozmawiam z rodzicami" - zadeklarował rolnik.

"Rolnik szuka żony 10". Co zrobi Waldek?

Ewa zarzuciła Waldkowi, że ten boi się porozmawiać z rodzicami, a ma już swoje lata. Na co on odparł, że jeśli będzie miała nadal obawy, nie jest pewien, czy da radę na nią zaczekać. 
"Jeśli nie widzisz tego, to lepiej dajmy sobie spokój" - skwitował mężczyzna.

Atmosfera między Ewą i Waldkiem była naprawdę napięta. Wreszcie oboje uznali, że po jego rozmowie z rodzicami "będą wiedzieć, na czym stoją".

Jak myślicie, czy Waldek wyjaśni mamie swoją sytuację? Czy rodzice zaakceptują Ewę?

Zobacz też:

Zaskakujące wyznanie Ani z "Rolnika". Waldemar ma problemy z rodziną

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Wiadomo, z kim spotyka się Waldemar z "Rolnika". Sąsiedzi nie kłamali

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy