Reklama
Reklama

Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczny romans

Zagraniczne media donoszą, że 30-letnia gwiazda pop Ariana Grande złożyła w poniedziałek pozew o rozwód. Jej mężem był 28-letni agent nieruchomości, Dalton Gomez. W dniu publikacji informacji o złożeniu papierów rozwodowych, światło dzienne ujrzały plotki o skandalicznym romansie piosenkarki i jej koledze z pracy.

Ariana Grande i Dalton Gomez rozwodzą się po 2 latach małżeństwa

A jednak! Ariana Grande i Dalton Gomez rozwodzą się po 2 latach małżeństwaWiadomość o separacji pary pojawiła się w lipcu, ale złożenie wniosku o rozwód ma miejsce dwa miesiące później, ponieważ Grande i Gomez "spędzali razem czas, aby powoli pracować nad szczegółami umowy prywatnie", źródło mówi "People". Powodem rozwodu są "różnice nie do pogodzenia".

Reklama

Ariana Grande rozwodzi się przez romans?

Według tabloidów rozwód ma przebiec w spokojnej atmosferze i mają pracować nad tym, aby pozostali przyjaciółmi. "Byli naprawdę troskliwi i szanowali się nawzajem na każdym etapie tego procesu" - podaje "People".

Piosenkarka poślubiła Gomeza w swoim domu w Montecito w maju 2021 roku po pięciomiesięcznych zaręczynach. Para podobno nabrała między sobą sporego dystansu w ciągu ostatnich kilku miesięcy, odkąd Ariana zaczęła kręcić adaptację musicalu scenicznego "Wicked" Johna Chu w Londynie. 

Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczny romans

Krótko po ogłoszeniu rozstania Grande i Gomeza, w sieci upubliczniono, że piosenkarka miała romans z gwiazdą musicalu "Wicked", Ethanem Slaterem. Jeszcze większej pikanterii dodaje fakt, że kilka dni później, Slater również złożył pozew o rozwód ze swoją żoną Lilly Jay, z którą ma rocznego synka. Nie jest do końca jasne, czy Grande i Slater rozwiedli się ze względu na swój romans, choć tak sugeruje żona Ethana Slatera.

Z kolei inne źródła mówią, że Ariana Drange i Dalton Gomez już wcześniej mieli problemy, zanim piosenkarka zaangażowała się w reżyserię musicalu. Dystans im w tym dodatkowo przeszkadzał. Według amerykańskiego tabloidu "TMZ" para miała podpisaną intercyzę.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande
Reklama
Reklama
Reklama