Reklama
Reklama

Antonina Turnau i Marek Kondrat: Ona kochała go od zawsze!

To był jeden z najgłośniejszych i najdziwniejszych ślubów ostatnich kilku miesięcy. 19 września Antonina Turnau (27 l.) poślubiła o 38 lat starszego od siebie Marka Kondrata. Podobno dziewczyna marzyła o tym od dawna!

Antonina Turnau od zawsze obracała się w towarzystwie starszych od siebie mężczyzn. Wszystko przez to, że jej tata jest znanym i lubianym muzykiem. W ich domu zawsze gościły osoby ze świata kultury, w tym m.in. Marek Kondrat.

Podobno nastoletnia Tosia już wtedy wzdychała do przyjaciela swojego ojca. Gdy inne dziewczynki w jej wieku zbierały plakaty z chłopakami z popularnych boysbandów, ona po kryjomu planowała swoją przyszłość z Kondratem.

"Nawet podczas koleżeńskich rozmów w stylu 'żoną którego gwiazdora będziesz?', zawsze wskazywała Marka Kondrata, podczas gdy jej koleżanki, jak typowe nastolatki, marzyły o George’u Clooney'u. Wtedy nikt chyba nie traktował tego poważnie, ale czas pokazał, że Antonina dopięła swego" - zdradza na łamach "Faktu" osoba z otoczenia Tosi.

Reklama

Wygląda na to, że marzenie córki Grzegorza Turnaua właśnie się spełnia! Po długim ukrywaniu związku para w końcu się ujawniła! I to w jakim stylu!

19 września wszystkie spekulacje i domysły zostały rozwiane. W Krakowie odbył się ich ślub! Weselni goście bawili się potem wspólnie w knajpie aktora.

Antonina musi być naprawdę bardzo szczęśliwa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antonina Turnau | Marek Kondrat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy