Reklama
Reklama

Antek Królikowski zobaczył synka?! Opublikował jego zdjęcie!

Joanna Opozda wychodziła ze szpitala sama z synkiem, a pod lecznicą czekała na nią tylko mama. Wszyscy zastanawiali się, gdzie podziewa się Antek Królikowski. Aktor najprawdopodobniej spotkał się w końcu z synkiem, gdyż na zamieścił zdjęcie malca na instastory. Nadal jednak nie odniósł się bezpośrednio do informacji o rozstaniu i zdradzie żony.

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy od wczoraj jest szeroko komentowane zarówno na portalach, jak i w mediach społecznościowych. Dla wielu było ono szokujące, gdyż wszyscy myśleli, że aktorzy są zgodną parą, a po tym, co przeszli w związku z aferą z ojcem Joanny Opozdy, już nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Tymczasem w piątek do mediów napłynęły informacje o rzekomej zdradzie Antka Królikowskiego. Aktor już od jakiegoś czasu miał się spotykać ze swoją... sąsiadką!

Reklama

Pudelek z kolei donosił, że kiedy Joanna o wszystkim się dowiedziała, Izabela wyprowadziła się z sąsiedztwa, a wraz z nią miał podążyć Antek.

Joanna Opozda dotąd zdecydowała się jedynie na krótki komentarz w tej sprawie. W rozmowie z "Party" prosiła o uszanowanie jej prywatności, zwłaszcza że jest w połogu.

Syn aktorskiej pary przyszedł na świat 22 lutego, czym Joanna pochwaliła się w mediach społecznościowych. Antek Królikowski również to zrobił, zamieszczając u siebie jej zdjęcie ze szpitala.

Dotąd nie skomentował jednak pogłosek o romansie i porzuceniu żony.

Antek Królikowski spotkał się z synem

Wprawdzie zjawił się pod szpitalem tuż po narodzinach syna, na dodatek z naręczem okazałych kwiatów i prezentów, to jednak najprawdopodobniej nie zobaczył wówczas małego Vincenta.

Joanna Opozda z kolei wychodziła ze szpitala sama, a na parkingu czekała na nią mama. Aktorka wyglądała na smutną i przytłoczoną.

W końcu jednak najprawdopodobniej doszło do spotkania Królikowskiego z synkiem. Aktor zamieścił na instastory zdjęcie malca przedstawiające fragment jego twarzy. Nie pokusił się jednak o żaden komentarz. Na jego profilu nadal widnieje też zdjęcie żony ze szpitala. W komentarzach jednak oprócz gratulacji, tuż po ujawnieniu informacji o zdradzie pojawiło się wiele miażdżących wpisów...

Zobacz też:

Opozda i Królikowski rozstali się!? Wpis aktorki na to wskazuje...

Joanna Opozda komentuje rozstanie z Antkiem!

Macron: Putin był dwulicowy w rozmowach ze mną!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama