Reklama
Reklama

Smutna i samotna Opozda wychodzi ze szpitala! Trzyma synka na rękach

Joanna Opozda właśnie opuściła szpital z nowo narodzonym synkiem! Aktorka jest jednak bardzo przygnębiona, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

Krótko po narodzinach dziecka Joanny Opozdy do mediów trafiły pierwsze informacje o rozstaniu Joanny z mężem, Antkiem Królikowskim. Para na początku nie chciała komentować rozstania, ale plotki były oczywiste - Antek miał wdać się w romans z inną kobietą!

Joanna Opozda wychodzi ze szpitala

Joanna Opozda po narodzinach dziecka została przyłapana przez paparazzi, jak opuszczała szpital. Była sama i zdecydowanie przygnębiona, a jej mina mówiła wszystko. W rękach trzymała synka zawiniętego w błękitny rożek.

Reklama

Asi z zabraniem wszystkich rzeczy (a jak widzimy miała ich sporo) pomogła jej mama. Opozda do szpitala przygotowała aż dwie walizki.

Opozda i Królikowski rozstali się. Kim jest kochanka aktora?

Informator portalu pomponik.pl wyznał, że Asia doskonale wie, kim jest kochanka jej męża.To sąsiadka Izabela, którą Opozda doskonale zna. Portal Pudelek podaje natomiast, że Antek planuje już wspólną przyszłość z nową ukochaną i zamierzają razem zamieszkać. Czy trochę nie za szybko?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy