Reklama
Reklama

Antek Królikowski z nową dziewczyną uwieszoną na ramieniu. Co za życzenia! "Króliczku spełnienia marzeń"

Antoni Królikowski po wielu aferach i rozpadzie związku z Joanną Opozdą zniknął na długi czas z mediów społecznościowych. Jeżeli tęskniliście za kontrowersyjnym gwiazdorem, to mamy jednak dla was radosną nowinę. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej postanowił sam złożyć sobie życzenia urodzinowe i z tego powodu wrzucił zdjęcie na Instagrama. Na jego Instastories pojawiła się też tajemnicza ukochana.

Antoni Królikowski długo nie miał szczęścia w relacjach z kobietami, choć zdaniem wielu internautów może mieć o to pretensje tylko do siebie. Jego związek z Joanną Opozdą zakończył się zdradą i szybkim rozstaniem, a w dodatku ostatnio pojawiły się problemy z wzięciem przez nich rozwodu. Nie był to zresztą jedyny kłopot Królikowskiego, bo sprawą należnych byłej alimentów zainteresowała się prokuratura, a synek jego i Opozdy na święta trafił do szpitala.

Reklama

Antoni Królikowski ma nową miłość

Po kilku takich tygodniach być może nie powinno dziwić, że Królikowski szuka w życiu pozytywów. Jednym z nich jest z pewnością nowa ukochana o imieniu Izabela. Aktor po raz pierwszy pojawił się z nią publicznie na premierze filmu "Ślub doskonały". Wtedy nie było jednak jeszcze wiadomo, z jak trwałym związkiem będziemy mieć do czynienia.

Wcześniej w rozmowie z jednym z tabloidów Antek nazwał Izabelę swoim "aniołem". To podobno dzięki niej pokonał trawiące go przez lata demony i wyszedł na nową ścieżkę życia. Podkreślał też, że dziewczyna stroni od show-biznesu i sławy, zamiast tego skupiając się na własnych celach. Czyżby teraz się to zmieniło, skoro ponownie pokazał światu jej oblicze?

Antoni Królikowski i Izabela. Co za życzenia na Instagramie!

W piątek 17 lutego nadarzyła się idealna okazja do zaprezentowania się u boku nowej partnerki. Wszystko dlatego, że właśnie tego dnia Antek Królikowski obchodził 34. urodziny. Mężczyzna postanowił sprawić sobie samemu najlepszy prezent i wrzucił na Instagrama zdjęcie z dopiskiem: "Still Alive" (tłum. "Wciąż żyję").

Co ciekawe, Królikowski zrobił selfie wyjątkowo podniszczonym telefonem, a z tej okazji nałożył koszulkę z herbem angielskiego zespołu Liverpool F.C. Jeżeli jest ich kibicem, to raczej nie może być zadowolony z tego sezonu, bo drużyna Jurgena Kloppa znajduje się w olbrzymim kryzysie. Inna sprawa, że humor aktorowi poprawiły spływające od internautów (w tym m.in. od Qczaja) urodzinowe życzenia.

O kilka słów otuchy pokusiła się też najwyraźniej Izabela. Na Instastories Królikowskiego pojawiło się bowiem zdjęcie z rudowłosą pięknością, pod którym znajdziemy specjalną wiadomość: "Króliczku spełnienia marzeń jeszcze niespełnionych i żebyś się tak uśmiechał jak najczęściej. 100 lat". Rozczulające?

Zobacz też:

Cichopek nie wierzy w dobre intencje Joanny Opozdy? Uderzyła w nią publicznie!

Antoni Królikowski miał zagrać młodego Karola Wojtyłę. Nagle się wycofali!

Gigantyczny skandal na oczach 10 mln widzów. Prokuratura wszczęła śledztwo.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama