Reklama
Reklama

Antek Królikowski OFICJALNIE na salonach z Izabelą. Jak anioł stróż nie odstępowała go na krok

Antek Królikowski (33 l.) postanowił zniknąć po głośnym rozstaniu z żoną, Joanną Opozdą (34 l.) i aferami, które toczyły się dookoła jego osoby. W międzyczasie formalnie jeszcze żona wniosła pozew o rozwód i szykuje się do sądowej batalii. Tymczasem Antoni, jak to Antoni, korzysta z życia ile wlezie. Właśnie zadebiutował na premierze ze swoją miłością, Izabelą!

Antek Królikowski OFICJALNIE na salonach z kochanką Izabelą

Antoni Królikowski po porzuceniu ciężarnej Joanny Opozdy udał się wprost do swojej nowej ukochanej. Jak dowiedzieliśmy się podczas afer, Izabela była ich... sąsiadką. Jak potem tłumaczył aktor w podcaście Kuby Wojewódzkiego "nigdy nie mieszkał z żoną", więc nie mógł się od niej wyprowadzić. 

Czas mijał, a uczucie do aspirującej prawniczki Izabeli pozostało. Tym razem Antek po raz pierwszy zabrał ukochaną "na salony" z okazji premiery sztuki "Ślub doskonały". Jego towarzyszka jak ognia unikała zdjęć ze ścianek, ale za kulisami nie odstępowała mu na krok!

Reklama

Najwyraźniej Antoni Królikowski poczuł się na tyle dobrze, że chciał się pozwolić swoją nową miłością. Aktor zniknął z social mediów kilka miesięcy temu, aby ochłonąć i ustabilizować swoje życie (fizyczne i psychiczne).

Antek Królikowski z Izabelą na premierze. Niczym anioł stróż nie odstępowała mu na krok

Antek w rozmowie z tabloidem nazwał Izabelę "aniołem", dzięki której pokonał swoje problemy. W sumie się zgadza - niczym anioł stróż nie odstępowała mu kroku za kulisami, co uchwycili paparazzi.

"Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej" - opowiadał aktor w wywiadzie dla "Party".

Zobacz też:

Antoni Królikowski zabrał Izabelę na przejażdżkę skuterem wzdłuż Wisły

Julia Wieniawa będzie zeznawać przeciwko Królikowskiemu? Została psiapsi Opozdy

Królikowski o szansie na pogodzenie się z Opozdą: "Musiałem zacząć walczyć"

Antek Królikowski z zegarkiem za 27 tys. zł, a alimentów nie płaci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy