Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski z kochanką paradują ulicami Warszawy. Wybrali się na randkę i nie żałowali sobie czułości

Antek Królikowski i Joanna Opozda czekają na pierwszą rozprawę rozwodową. Konflikt między byłymi partnerami zaostrzył się w ostatnim czasie i wygląda na to, że w sądzie czeka ich niezła batalia. Każde z nich inaczej radzi sobie ze stresem. Joanna spaceruje z synem i próbuje uporać się z ząbkowaniem. Natomiast Antek wybrał się na randkę z nową ukochaną, Izabelą. Widać, że nie zamierza już dłużej ukrywać ich związku.

Antek Królikowski i Joanna Opozda czekają na rozwód

Związek Antka Królikowskiego Joanny Opozdy od początku budził wiele emocji. Nikt jednak nie spodziewał się, że ich relacja tak szybko się skończy. Dokładnie 7 sierpnia para świętowałaby pierwszą rocznicę ślubu. Życie jednak potoczyło się inaczej i oboje oczekują teraz na pierwszą rozprawę rozwodową. 

Na początku tego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Vincent. Szybko wyszło na jaw, że Antek zostawił żonę, gdy ta była jeszcze w ciąży i postanowił wyprowadzić się. Powodem miał być romans aktora z sąsiadką, Izabelą. 

Reklama

Antek Królikowski nie płaci alimentów

Wydawało się, że ich rozstanie przebiegnie spokojnie. Jednak szybko oboje zaczęli obarczać się winą i obrzucać oskarżeniami. W mediach społecznościowych publikowali "dowody" na swoje racje, a internauci z ciekawością przyglądali się praniu brudów. 

Opozda zarzuciła Antkowi, że nie płaci na syna alimentów, aktor oczywiście wyparł się wszystkiego nazywają żonę manipulatorką. Okazało się jednak, że do akcji wkroczył komornik, który obliczył, że Królikowski rzeczywiście zalega z płatnościami na prawie 10 tys. zł.

Awantura o chrzciny Vincenta

Joanna Opozda samotnie wychowuje syna i dba o wszystkie jego potrzeby. Vincent miał być chrzczony, jednak ceremonia została odwołana i przeniesiona na inny termin. Mimo to pod kościołem zjawił się Królikowski z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską

Aktor zarzekał się, że nic nie wiedział o zamianie terminu, Opozda natomiast twierdziła, że przekazała mu informację. 

Antek Królikowski spaceruje z rzekomą kochanką

Konflikt między tą dwójką przybiera na sile, a przed nimi pierwsza rozprawa rozwodowa. Pojawiają się głosy, że para może czekać nawet kilka miesięcy na termin. Wiadomo jednak, że aktorka będzie domagała się orzekania o winie męża

Każde z nich zupełnie inaczej radzi sobie ze stresem. Joanna relacjonowała ostatnio na Instagramie, że Vincent ząbkuje i bardzo płacze. Internautki podzieliły się z nią sposobami na bolące dziąsła i udało jej się opanować sytuację. Aktorka korzysta z pogody i często spaceruje z synem.

Antek również spaceruje, ale w innym towarzystwie. Jak donosi "Fakt", ostatnio paparazzi przyłapali go, gdy przechadzał się ulicami Warszawy z ukochaną Izabelą. Para udała się do restauracji i nie szczędziła sobie czułych gestów. 

***

Zobacz także: 

Joanna Opozda pokazała nietypowe zdjęcie synka. Fotka może szokować!
Joanna Opozda błaga ludzi o pomoc. Jej synek Vincent potwornie cierpi. Aktorka ze strachu nie śpi od kilku dni
Antek Królikowski zapowiada nowy projekt. Fani są przerażeni

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy