Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski zapowiada nowy projekt. Fani są przerażeni

Antek Królikowski (33 l.) to obecnie jeden z bardziej znanych celebrytów w polskim show-biznesie. Niezbyt dobrą sławę przyniosły mu publiczne przepychanki z Joanną Opozdą. Niedawno ojciec Vincenta postanowił zapowiedzieć na swoim instagramowym koncie nowy projekt. Niektórzy fani są zaniepokojeni.

Antek Królikowski to taki aktor, który bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Kiedy był w związku z Joanną Opozdą, publikował wspólne zdjęcia, z kolei, kiedy się z nią rozstał, postanowił pochwalić się zagranicznym wyjazdem. Dodatkowo napisał, że szykuje nowy projekt.

Antek Królikowski zapowiada nowy projekt

Antek Królikowski zdecydował się odpocząć od swoich trosk. Aktor wyjechał na "zasłużony" urlop, którym oczywiście pochwalił się w sieci. Na instagramowym koncie Królikowskiego pojawiła się fotografia, na której zamyślony 33-latek siedzi przed laptopem i kontempluje. Okazuje się, że zaczyna pracę nad dużym projektem.

Reklama

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość nie pokłada jednak nadziei w jego "nowy projekt".

Aż strach się bać co to za nowy projekt

Ty to najlepiej już nic nie projektuj. Czego się nie podejmiesz, to niszczysz i psujesz

Pewnie książkę pisze, w której będzie "cała prawda"

Ile pieniędzy Antoni Królikowski zapłaci Joannie Opoździe?

Parę tygodni temu Joanna Opozda zarzuciła Antoniemu Królikowskiemu, że nie płaci alimentów na małego Vincenta. W związku z tą sytuacją komornik miał zająć wszystkie konta aktora. Tymczasem w mediach pojawiło się pismo, z którego jasno wynika, ile pieniędzy aktor jest jeszcze winny Antek.

Serwis pudelek.pl dotarł do pisma komornika, który zajmuje się sprawą Opozdy i Królikowskiego. Z dokumentów jasno wynika, ile pieniędzy Królikowski jest winien Opoździe. "Alimenty zaległe dla wierzyciela" wynoszą na ten moment 10 tysięcy 436 złotych i 69 groszy.

Zobacz też:

Antoni Królikowski i Joanna Opozda spotkają się w sądzie. Jakie mają prawa przed rozwodem?

Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego za kilka lat? Ekspertka wyjaśnia, co stoi na przeszkodzie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaklina rzeczywistość. "Nie ma żadnych afer"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy