Reklama
Reklama

Antek Królikowski "przyłapany" z nową ukochaną na mieście! Znajomi, chichotki... tak się bawi młody ojciec!

Antek Królikowski (33 l.) kilka tygodni temu był bohaterem kilku skandali obyczajowych. Gdy wydawało się, że aktor nie może wpakować się już w większe tarapaty - on udowadniał, że wszystko jest możliwe. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazdor powoli wychodzi na prostą. Paparazzi "przyłapali" go bowiem na spotkaniu z przyjaciółmi, podczas którego towarzyszyła mu nowa ukochana i znany kolega...

Antek Królikowski nie miał ostatnio zbyt łatwego czasu. Tuż po porodzie Joanny Opozdy wyszło na jaw, że para nie jest już razem, bo Antek ma nową ukochaną.

Pudelek informował bowiem, że Królikowski spotyka się z niejaką prawniczką Izabelą. Portal poinformował również, że aktor miał zdradzać Opozdę, gdy ta była jeszcze w ciąży.

Królikowski usunął się w cień po skandalach!

Gdy wszystko wyszło na jaw, na Antka wylała się fala hejtu, a aktor nabrał wody w usta i postanowił nie komentować całej sprawy. Nie trzeba było jednak długo czekać na kolejny skandal z jego udziałem. Aktor poinformował bowiem, że został włodarzem nowej patogali.

Reklama

Już udział Królikowskiego w tym przedsięwzięciu wzbudził wiele emocji, jednak wkrótce okazało się, że najgorsze miało dopiero nadejść. Ogłoszono, że walką wieczoru będzie pojedynek sobowtórów prezydentów Zełenskiego i Putina. Nie da się ukryć, że dobór postaci, zważając na to, co dzieje się na świecie - był lekko mówiąc nietrafiony.

Po skandalu Antek postanowił wycofać się z mediów społecznościowych. W krótkim oświadczeniu Królikowski poinformował, że ma zamiar zająć się teraz swoim zdrowiem, bo ma dla kogo żyć. Tajemniczo brzmiące słowa stały się jasne tuż po tym, jak TVN wyemitował kolejny odcinek show, w którym aktor brał udział.

W jednym z odcinków "Przez Atlantyk" Antek wyjawił, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Informacja została upubliczniona tuż po wszystkich skandalach, internauci uznali więc, że była próbą ratowania zszarganego wizerunku. 

Antek "przyłapany" na mieście z grupą znajomych

Teraz Królikowski żyje poza show-biznesem. Wciąż przykuwa jednak uwagę paparazzi, którzy tym razem sfotografowali go na wspólnym wyjściu ze znajomymi i... Izą.

Na zdjęciach widać jak cała ekipa spaceruje po Warszawie i "czilluje" w jednej ze stołecznych knajp. Królikowskiemu towarzyszyła m.in. nowa partnerka, a także znany szerszej publiczności komik Bilguun Ariunbaatar. Nie zabrakło również czworonoga prawniczki.

Wszystko wskazuje na to, że para nie ukrywa już swojego uczucia...

Zobacz też:

Królikowski zamieścił piosenkę z wymownym tekstem. To o żonie czy kochance?

Joanna Opozda zaproszona do willi Królikowskich? "Nikt nas do Kudowy nie zapraszał"

Smutna prawda o Królikowskiej. Ujawniono, jak wyglądają jej relacje z synową Joanną Opozdą. "Przy stole zasiadła Iza"

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy