Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Antek Królikowski musiał odpocząć po związku z Wieniawą! Był załamany?!

Po wielkiej miłości, po roku bycia razem, Antek Królikowski (29 l.) i Julia Wieniawa (20 l.) postanowili się rozstać. Najwidoczniej tą decyzję przeżył bardziej aktor, który teraz leczy skołatane nerwy na drugim końcu świata.

Kiedy w 2017 roku zakochali się w sobie, czułym gestom nie było końca.

Reklama

Na wszystkie imprezy branżowe chodzili razem, gościli nawet w programie "The Story of My Life", gdzie opowiadali, że chcą się razem zestarzeć i chętnie umieszczali wspólne zdjęcia na swoim profilach w mediach społecznościowych.

Wszystko jednak zaczęło się psuć między nimi w październiku 2018 roku. Wówczas doszło między nimi do ostrej wymiany zdań pod jednym z warszawskich klubów.

Julia i Antek po tym incydencie jeszcze przez jakiś czas starali się pokazywać, że między nimi jest wszystko w porządku. Niestety, długo to nie potrwało i para definitywnie się rozstała.

Wieniawa rzuciła się wówczas w wir pracy i raczej nie okazywała przesadnego smutku po zerwaniu z Królikowskim Aktor na natomiast chyba zniósł tę sytuację nieco gorzej niż jego była ukochana. Aby leczyć smutki, wybrał się w podróż na Bali.

"Dokładnie miesiąc przed 30stką, na drugim końcu świata, oczyszczam duszę i ciało" - napisał celebryta pod swoim zdjęciem wprost z egzotycznego buszu.    

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama