Reklama

Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska zupełnie naga na okładce magazynu. "Ciało to sama natura"

Ania Wendzikowska rozstała się kilka dni temu ze stacją TVN i już pojawiła się w odważnej sesji zdjęciowej na okładce jednego z magazynów. Wspomniała też o popularnej wśró celebrytów akcji.

Ania Wendzikowska naga na okładce Women's Health

Anna Wendzikowska na początku sierpnia ogłosiła, że odchodzi ze stacji TVN, dla której przeprowadzała wywiady z gwiazdami kina. Sama ukończyła aktorstwo w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, jednak nie może pochwalić się dorobkiem filmowym. Zagrała w filmach "Nienasycenie", "Show" czy "Poza zasięgiem" ze Stevenem Segalem, gdzie pojawiła się w roli prostytutki. Polscy widzowie najbardziej pamiętają ją z serialu "M jak miłość".

Reklama

Co w takim razie będzie robiła Wendzikowska? Gwiazda wyjaśniła w rozmowie z "Faktem", że ma sporo nowych pomysłów na przyszłość.

"Mam dużo planów. Mam dwie marki, kończę książkę, od kilku miesięcy nagrywam kolejne odcinki podcastu, który wystartuje jesienią, wiec pustki nie odczuję. Będzie mi brakowało wywiadów z aktorami, bo uwielbiałam to, ale wierzę, że z tym nie żegnam się na zawsze. (...) Jednak jestem też świadoma, że nie można ruszyć w nową drogę bez porzucenia tej dawnej. Wierzę, że otworzą się nowe możliwości". 

Okazuje się, że gwiazda mocnym akcentem otwiera nowy rozdział swoje życia. Właśnie ukazał się nowy numer magazynu "Women's Health" z Anną Wendzikowską na okładce. Gwiazda jest zupełnie naga! 

Rozbieraną sesję dla magazynu gwiazda tłumaczy na swoim Instagramie. Nawiązała do popularnej od kilku dni akcji Topforfreedom.pl.  To akcja wymyślona przez ratownicę medyczną Ane Piżi. Aktywistka chce równości dla wszystkich ludzi, którzy chcą chodzić bez koszulki, niezależnie od płci. Do tej pory dołączyły do niej m.in. Maja Ostaszewska i Blanka Lipińska.

"Totalnie ze mną rezonuje akcja Ane Ratownicy. Thank you.  Od zawsze mówię, że ciało to nic wstydliwego. Mamy takie samo. Połowa z nas - jeden rodzaj. Druga połowa - drugi rodzaj. I niby dlaczego, według jakiej logiki, my kobiety powinnyśmy zasłaniać się bardziej? Sama nie wyskakuję na plażę topless, ale totalnie szanuję Francuzki czy Hiszpanki za to, że jest to dla nich najnormalniejsza rzecz na świecie. Ciało to sama natura. Są rzeczy, których niektórzy powinni się wstydzić zdecydowanie bardziej niż ciała" - pisze Wendzikowska

Zobacz też:

Borys Szyc ma na koncie gorący romans z Wendzikowską. Co ich poróżniło?

Anna Wendzikowska rozwiała wszelkie wątpliwości. Sama odeszła z "DDTVN"?

Anna Wendzikowska odchodzi z TVN! "Kawał życia zostawiam za sobą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy